• In English
 • 25 листопада відбудеться брифінг з нагоди запуску інформаційної кампанії "16 Днів Активізму" проти гендерно-обумовленого насилля
  опубліковано 23 листопада 2016

  23
  листопада

  10:00

  середа
  Додати в календар 2016-11-23 10:00:05 2020-02-29 12:51:32 Europe/Kiev 25 листопада відбудеться брифінг з нагоди запуску інформаційної кампанії "16 Днів Активізму" проти гендерно-обумовленого насилля Event organizer. event@organizer.email

  25 листопада 2016 року в приміщенні Представництва ООН в Україні  відбудеться прес-брифінг за участю представників ООН, Уряду та Верховної Ради України та громадянського суспільства з нагоди Міжнародного дня боротьби за ліквідацію насильства проти жінок та запуску інформаційної кампанії «16 Днів Активізму» проти гендерно-обумовленого насилля. Кампанія триватиме до 10 грудня (Міжнародний день прав людини).

  Інформаційна кампанія «16 Днів Активізму» є частиною ініціативи UNiTE, що впроваджується Генеральним Секретарем ООН та закликає активістів, представників урядів, парламентів, громадянського суспільства, партнерів Організації Об’єднаних Націй привернути увагу до питань, пов’язаних з протидією та припиненням насильства щодо жінок та дівчат.

  По всій Україні протягом «16 Днів Активізму» буде організовано ряд заходів, аби привернути увагу до цього питання та закликати до дій.

  Враховуючи актуальність цього питання, ООН в Україні запрошує до участі у прес-брифінгу представників медіа, які відіграють важливу та впливову роль в інформуванні нашого суспільства та формуванні громадської думки.

  Спікери:

            Ніл Вокер, координатор системи ООН в Україні, гуманітарний координатор;

            Наталія Федорович, заступник Міністра соціальної політики України;

            Ірина Луценко, народний депутат України;

            Катерина Левченко, президент міжнародного жіночого правозахисного центру «Ла Страда — Україна».

  Під час прес-брифінгу будуть презентовані інформаційні матеріали, підготовлені фахівцями ООН в Україні: календар заходів кампанії «16 Днів Активізму»; інформаційний бюлетень з ключовими даними та номерами гарячої лінії для повідомлення про порушення прав жінок. Всі матеріали будуть доступні для завантаження на офіційній веб-сторінці Представництва ООН в Україні www.un.org.ua.

  Просимо зареєструватися для участі у заході: http://bit.ly/2gughxR.

  (Щодо додаткових питань звертайтесь до Вікторії Андрієвської, 050-413-84-04 victoria.andrievska@unic.org).

   

  Початок заходу: 10:00.

   

  Місце проведення: м. Київ, вул. Інститутська 28.

   

   

  Автор: МІНІСТЕРСТВО СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ