• In English
 • 25 листопада відбудеться дискусія «Революція Гідності: право на свободу»
  опубліковано 23 листопада 2016

  23
  листопада

  17:00

  середа
  Додати в календар 2016-11-23 17:00:47 2020-04-10 00:53:14 Europe/Kiev 25 листопада відбудеться дискусія «Революція Гідності: право на свободу» Event organizer. event@organizer.email

  25 листопада 2016 року у Мистецькому Арсеналі відбудеться дискусія «Революція Гідності: право на свободу».

  Час проведення: 17:00 – 18:30.

  Місце проведення: Національний культурно-мистецький та музейний комплекс «Мистецький Арсенал»/сцена (вул. Лаврська, 10-12).

  Акредитація та додаткова інформація по спецпроекту «АРСЕНАЛ СВОБОДИ» – за посиланням, за телефоном (067) 508 26 39 або (044) 288 52 26 та електронною адресою maidanmuseum@gmail.com

   

  Учасники:

  Роберт ван Ворен – голландський професор, правозахисник.

  Семен Глузман – лікар-психіатр і правозахисник, колишній дисидент та політв'язень, директор Українсько-американського бюро захисту прав людини від 1990 року.

  Андрій Клименко – директор Кримського департаменту, головний редактор сайту BlackSeaNews.

  Джордж Кент – заступник Голови дипломатичної місії США в Києві.

  Богдан Яременко – український дипломат і громадський діяч. Надзвичайний та Повноважний Посланник 1-го класу, генеральний консул України в Стамбулі (з 2010 року), за сумісництвом представник України при Організації Чорноморського Економічного Співробітництва (2010-2013 рр.). Голова правління заснованого українськими дипломатами благодійного фонду Майдан Закордонних Справ.

  Мустафа Джемілєв (чекаємо на підтвердження) – політичний та громадський діяч СРСР і України кримськотатарського походження, один із провідників кримськотатарського національного руху, правозахисник, учасник дисидентського руху, політв'язень, Народний депутат України від фракції партії Блок Петра Порошенка, з 20 серпня 2014 року Уповноважений Президента України у справах кримськотатарського народу.

  У рамках культурно-освітньої програми до Дня Гідності і Свободи  –  «Арсенал Свободи», Національний Музей Революції Гідності, Український інститут національної пам'яті, Мистецький Арсенал та громадська організація «Агенція іміджу України» презентують панельну дискусію «Революція Гідності: право на свободу».

  Учасники дискусії говоритимуть про Майдан як протестний рух та голос за власне право на гідність, свободу бути собою та свідомо обирати шлях розвитку держави. Якими були сподівання борців за права людини і якими вони є сьогодні? Яка цінність прав людини в історичному та суспільному контексті? Про Крим, Схід та Україну в цілому після Революції Гідності, а також про ситуацію із правами людини в сучасній Україні, проблеми та шляхи їх вирішення – про все це під час дискусії.

  Організатор: Національний меморіальний комплекс Героїв Небесної Сотні – Музей Революції Гідності.

  За підтримки: ГО «Музей Майдану», Український інститут національної пам’яті, НКММК «Мистецький Арсенал».

  Вхід для відвідувачів — інформація за посиланням.

   

  Автор: УКРАЇНСЬКИЙ ІНСТИТУТ НАЦІОНАЛЬНОЇ ПАМ’ЯТІ