• In English
 • 30 листопада Держводагентство проводить семінар з питань ведення державного обліку водокористування
  опубліковано 28 листопада 2016

  28
  листопада

  12:00

  понедiлок
  Додати в календар 2016-11-28 12:00:53 2020-04-04 09:42:16 Europe/Kiev 30 листопада Держводагентство проводить семінар з питань ведення державного обліку водокористування Event organizer. event@organizer.email

  30 листопада у м. Києві на базі Державного інституту управління та економіки водних ресурсів відбудеться семінар на тему «Ведення державного обліку водокористування», участь у якому візьмуть представники Держводагентства та фахівці басейнових і обласних управлінь водних ресурсів.

  У ході зазначеного семінару учасникам будуть висвітлені питання щодо удосконалення управління водними ресурсами у частині спеціального водокористування та порядку ведення державного обліку водокористування, закцентувавши увагу на особливостях організації ведення державного обліку водокористування та приймання звітності про використання води за 2016 рік.

  Крім цього, будуть проведені практичні заняття з питань застосування програмного забезпечення ведення державного обліку водокористування.

  Місце проведення: м. Київ, вул. Солом’янська, 1, Державний інститут управління та економіки водних ресурсів.

  Для отримання додаткової інформації можна звертатися до контактної особи: Бабчук Валерій Станіславович – начальник відділу державного обліку водокористування упрводресурсів Держводагентства, тел. 234-30-91, e-mail: scwm@scwm.gov.ua .

   

  Автор: ДЕРЖАВНЕ АГЕНТСТВО ВОДНИХ РЕСУРСІВ УКРАЇНИ