• In English
 • 24 листопада АМКУ розгляне результати дослідження ринку утримання майданчиків для паркування
  опубліковано 22 листопада 2016

  22
  листопада

  10:00

  вiвторок
  Додати в календар 2016-11-22 10:00:26 2020-04-04 19:23:05 Europe/Kiev 24 листопада АМКУ розгляне результати дослідження ринку утримання майданчиків для паркування Event organizer. event@organizer.email

  24 листопада о 10:00 на засіданні Антимонопольного комітету України буде розглянуто питання щодо схвалення Звіту за результатами дослідження ринку послуг утримання майданчиків для паркування, забезпечення зберігання на них транспортних засобів та запропоновані шляхи вирішення проблемних питань.

  Метою дослідження було визначення стану конкурентного середовища на зазначеному ринку, його оцінка, виявлення і визначення наявних проблем, які перешкоджають його розвитку та конкуренції на ньому, та забезпечення контролю за дотриманням законодавства про захист економічної конкуренції.

  Питання, які досліджувались: перелік нормативно-правових актів у сфері паркування; відповідність вимогам конкурентного законодавства дій/бездіяльності органів місцевого самоврядування; порядок встановлення тарифів на послуги.

  За результатами дослідження виявлені проблемні питання, що стримують розвиток ринку та конкуренції на ньому, зокрема, неналежне правове врегулювання відносин у сфері надання послуг з утримання майданчиків для паркування; невиконання органами місцевого самоврядування повноважень, покладених на них законодавством, у сфері надання послуг паркування; значні затрати на придбання паркувальних автоматів, обов’язковість облаштування якими майданчиків для паркування визначена законодавством; діяльність незаконних майданчиків для паркування та інші.

   

   

  Автор: ПРЕС-СЛУЖБА АНТИМОНОПОЛЬНОГО КОМІТЕТУ УКРАЇНИ