• In English
 • 9 листопада - брифінг для оголошення старту другого циклу Національного конкурсу ІТ-проектів EGAP CHALLENGE
  опубліковано 08 листопада 2016

  08
  листопада

  16:05

  вiвторок
  Додати в календар 2016-11-08 16:05:07 2020-05-29 07:46:04 Europe/Kiev 9 листопада - брифінг для оголошення старту другого циклу Національного конкурсу ІТ-проектів EGAP CHALLENGE Event organizer. event@organizer.email

  9 листопада 2016 року відбудеться брифінг для оголошення старту другого циклу Національного конкурсу ІТ-проектів EGAP CHALLENGE, метою якого є запровадження нових інструментів електронної демократії, що допоможуть громадянам отримувати нові якісні сервіси, ефективно взаємодіяти та безпосередньо впливати на владу, а владі – досягти нового рівня прозорості та ефективності.


  Участь у прес-брифінгу візьмуть:

   

  Володимир Омелян – Міністр інфраструктури України

  Максим Мартинюк – Перший заступник Міністра аграрної політики та продовольства України

  Володимир Ковтунець – Перший заступник Міністра освіти і науки України

  Олександр Риженко – Голова Державного Агентства з питань електронного урядування України

  Леся Карнаух - директор департаменту стратегічної екологічної політики Міністерства екології і природничих ресурсів України

  Хольгер Тауш – директор Швейцарського бюро співробітництва

  Віктор Лях – Президент Фонду «Східна Європа»

   

  Національний конкурс ІТ-проектів з е-демократії EGAP CHALLENGE - дворічна ініціатива, що передбачає визначення найбільш актуальних напрямів, інформування та навчання цільової аудиторії, організацію серії креативних вікендів та ідеатонів для відбору найкращих ідей щодо ІТ-рішень в обраних напрямках.

   Відібрані рішення пройдуть інтенсивну інкубаційну програму, після чого конкурсна комісія обере переможців, які отримають кошти на розробку та впровадження свого ІТ-рішення.

  Конкурс реалізується Фондом «Східна Європа», Державним агентством з питань електронного урядування та партнерами за фінансової підтримки Швейцарської Конфедерації.

   

  Другий цикл конкурсу націлений на відбір та підтримку ІТ-проектів з чотирьох напрямів: екологія, інфраструктура, освіта та аграрна сфера. Період реалізації другого циклу листопад 2016 – травень 2017 року, призовий фонд – від 2 млн грн.

  Місце проведення: БУДИНОК УРЯДУ, вул. Грушевського, 12/2, 1-й під’їзд, прес-центр КМУ (6-й поверх).

  Початок заходу: після завершення засідання Уряду, орієнтовно о 13.00.

  Вхід тільки за паспортами.

  Акредитація представників ЗМІ здійснюється до 9.30 9 листопада 2016 року за телефонами: 095 438 2301  та на e-mail: zmikmu@gmail.com

   

  Трансляція заходу:

  https://www.youtube.com/channel/UCdCV-F9cLvixQRHxj2sWXMw