• In English
 • 7-8 листопада відбудуться чергові засідання Моніторингової групи Антидопінгової конвенції Ради Європи та Європейського комітету з питань Всесвітньої антидопінгової агенції
  опубліковано 07 листопада 2016

  07
  листопада

  13:05

  понедiлок
  Додати в календар 2016-11-07 13:05:55 2020-10-25 05:14:48 Europe/Kiev 7-8 листопада відбудуться чергові засідання Моніторингової групи Антидопінгової конвенції Ради Європи та Європейського комітету з питань Всесвітньої антидопінгової агенції Event organizer. event@organizer.email

  7 листопада відбудеться 45-те засідання Моніторингової групи Антидопінгової конвенції Ради Європикомітету, який здійснює нагляд за застосуванням Антидопінгової конвенції Ради Європи.

  8 листопада відбудеться 37-ме засідання  Європейського комітету з питань Всесвітньої антидопінгової агенції (CAHAMA). САНАМА є структурою Ради Європи, що відповідає за підготовку позицій європейських країн з проблем, які вирішуються керівними органами Всесвітньої антидопінгової агенції (ВАДА), координацію урядових позицій з питань діяльності ВАДА на пан’європейському рівні та є авторитетною установою з антидопінгових питань у Європі.

  Участь у заході візьмуть: Міністр молоді та спорту України Ігор Жданов,  Президент Національного олімпійського комітету Сергій Бубка та  більше 60 представників державних органів країн-членів РЄ, які відповідають за здійснення політики у сфері запобігання вживання допінгу.

  Місце та час проведення: 7 листопада 15:00 “Хол чемпіонівНСКОлімпійський”, вул. Велика Васильківська, 55,  м. Київ.

  Акредитація ЗМІ: 289-95-05.

   

  Автор: МІНІСТЕРСТВО МОЛОДІ ТА СПОРТУ УКРАЇНИ