• In English
 • 1 листопада за участі заступника Міністра охорони здоров'я з питань європейської інтеграції Оксани Сивак відбудеться круглий стіл "Завдання держави у попередженні наслідків грипу в Україні "
  опубліковано 29 жовтня 2016

  29
  жовтня

  10:00

  субота
  Додати в календар 2016-10-29 10:00:11 2020-05-27 03:47:35 Europe/Kiev 1 листопада за участі заступника Міністра охорони здоров'я з питань європейської інтеграції Оксани Сивак відбудеться круглий стіл "Завдання держави у попередженні наслідків грипу в Україні " Event organizer. event@organizer.email

  1 листопада о 10 год. за участі заступника Міністра охорони здоров’я з питань європейської інтеграції Оксани Сивак відбудеться круглий стіл “Завдання держави у попередженні наслідків грипу в Україні ”

  Місце проведення: м. Київ, вул. Ежена Потьє, 20, ауд.212, початок о 10 год.

  Організатори:

  Національна  академія  державного  управління при Президентові  України та громадська ініціатива “Коаліція за вакцинацію”.

  Метою круглого столу є обговорення впливу грипу на порушення стану здоров’я населення України під час сезонного росту захворюваності на цю інфекцію та визначення ролі державних та місцевих органів влади в попередженні наслідків грипу в країні.

  До обговорення:

  1.           Аналіз стану захворюваності на грип в Україні за останні 10 років.

  2.           Сучасні світові підходи щодо лікування та попередження грипу.

  3.           Групи ризику щодо тяжкості перебігу грипу.

  4.           Реалізація можливості  забезпечення в Україні попередження такого небезпечного захворювання як грип шляхом імунопрофілактики.

  У роботі круглого столу візьмуть участь народні депутати України, головні позаштатні спеціалісти МОЗ України, представники медичних, педагогічних та науково-дослідних закладів, а також представники міжнародних організацій, органів державної влади, громадських об’єднань, засобів масової інформації, а також викладачі, аспіранти та докторанти Національної академії.

  З питань акредитації звертайтесь до Наталії Винник 0500772774.