• In English
 • 28 жовтня Лілія Гриневич візьме участь у конференції на тему "Трансформація освіти. На шляху до миру та соціальних змін в Україні"
  опубліковано 25 жовтня 2016

  25
  жовтня

  10:30

  вiвторок
  Додати в календар 2016-10-25 10:30:31 2020-08-04 20:43:52 Europe/Kiev 28 жовтня Лілія Гриневич візьме участь у конференції на тему "Трансформація освіти. На шляху до миру та соціальних змін в Україні" Event organizer. event@organizer.email

  28 жовтня за участі  Міністра освіти і науки України Лілії Гриневич відбудеться конференція «Трансформація освіти. На шляху до миру та соціальних змін в Україні»(Київ, вул. Велика Житомирська, 33).

  0 10:30 Міністр виступить з доповіддю та візьме участь у панельній дискусії на тему “Освіта 2030 – візія для України в європейському контексті”.

  Акредитація ЗМІ відбуватиметься за он-лайн формою, що доступна за посиланням:

   https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdBuUkv5pYHVGXU6xxT65Ti7pdg8as1qpj6Pll0G3RWdw7uyA/viewform?c=0&w=1.

  Серед учасників панелі також будуть Анастасія Некрасова (Швеція), засновниця “Лабораторії сталого розвитку” та генеральний директор організації “Intelligent Mindsets”; Ірена Пранскевічютє (Литва), засновниця громадської ініціативи “Інкубатор соціальних змін “Domus Solis” та Михайло Крікунов, Голова Ради директорів CLUST-ua, українського агентства кластерного розвитку.

  Захід має на меті представити результати першого в Україні проекту підвищення кваліфікації освітян, спрямованого на цілісний інтегральний розвиток особистості, ініціювати діалог про значення освіти для майбутнього нашої країни між зацікавленими сторонами освітньої галузі: державою, міжнародними експертами, донорами і громадськими організаціями, та об’єднати зусилля заради перетворення просвітницької діяльності на рушійну силу змін в Україні.

  Загалом, під час конференції підніматимуться важливі для сучасної української освіти теми:

  •          “Освіта 2030 – візія для України в європейському контексті”

  •          “Педагогіка партнерства: синергія рівноправного партнерства у педагогіці”

  •          “Проекти громадських організацій як джерело інновацій в освіті”

  •          “Інтегральна педагогіка: методологія, що з’являється”

  •          “Досягнення соціальних змін через освіту”

   

  Автор: МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ