• In English
 • 17 жовтня Прем'єр-міністр Володимир Гройсман візьме участь у презентації оновленої структури підтримки реформ
  опубліковано 13 жовтня 2016

  13
  жовтня

  17:55

  четвер
  Додати в календар 2016-10-13 17:55:37 2020-09-20 17:44:29 Europe/Kiev 17 жовтня Прем'єр-міністр Володимир Гройсман візьме участь у презентації оновленої структури підтримки реформ Event organizer. event@organizer.email

  17 жовтня за участю Премр-міністра України Володимира Гройсмана відбудеться презентація оновленої структури підтримки реформ, зокрема створення спеціалізованих команд для підтримки реалізації реформ та Стратегії реформування державного управління України на 2016-2020 роки.

  У презентації також візьмуть участь представники Адміністрації Президента України, міністерств, відомств, експерти, іноземні представники.

  Команди підтримки реформ (КПР) формуються  з професіоналів з-поза меж української державної служби та працюватимуть на тимчасовій основі у міністерствах над реалізацією пріоритетних реформ і трансформацією цих міністерств. На початковому етапі ця програма буде розгорнута у Міністерстві фінансів, Міністерстві економічного розвитку і торгівлі, Міністерстві інфраструктури та Міністерстві аграрної політики та продовольства з подальшим охопленням інших міністерств. Після пілотного етапу інші міністерства та державні агентства зможуть приєднатися до цієї ініціативи на основі відповідних галузевих стратегій.

  Також передбачається створення при Прем’єр-міністрі Офісу впровадження реформ, головною метою якого буде забезпечення координованості та послідовності процесу впровадження реформ в масштабах усього Уряду.

   

  Початок заходу: 12:30.

  Місце проведення: м. Київ, вул. Інститутська, 7, Клуб Кабінету Міністрів України.

  Акредитація ЗМІ до 10:00 17 жовтня проводиться за тел.: 256-77-07 та на e-mail: surmak@kmu.gov.ua.

   

  Трансляція заходу: https://www.youtube.com/channel/UCdCV-F9cLvixQRHxj2sWXMw