• In English
 • 29 жовтня - тестування кандидатів на зайняття посад до Державного бюро розслідувань
  опубліковано 27 жовтня 2016

  27
  жовтня

  10:00

  четвер
  Додати в календар 2016-10-27 10:00:02 2020-07-06 09:56:29 Europe/Kiev 29 жовтня - тестування кандидатів на зайняття посад до Державного бюро розслідувань Event organizer. event@organizer.email

  13.10.2016 | 15:14

   

  29 жовтня о 10:30 розпочнеться тестування кандидатів на зайняття посад Директора Державного бюро розслідувань, першого заступника та заступника Директора Державного бюро розслідувань, директорів територіальних органів та керівників підрозділів центрального апарату Державного бюро розслідувань, працівників підрозділів внутрішнього контролю Державного бюро розслідувань.

  Місце проведення: м. Київ, вул. Прорізна, 15 (Національне агентство України з питань державної служби)

   

  Відео-запис проходження тестування на знання законодавства буде розміщено за посиланням: https://www.youtube.com/channel/UCosDsJelzAlKZhGLEIRhdcw

   

  1. Згідно рішення Конкурсної комісії від 11.10.2016 р. тестування кандидатів на знання законодавства відбудеться 29.10.2016 (субота) в приміщенні Національного агентства України з питань державної служби (м. Київ, вул. Прорізна, 15). Участь у тестуванні беруть особи, які подали документи для участі у конкурсному відборі на зайняття посад  Директора, першого заступника та заступника директора Державного бюро розслідувань і чиї документи визнано такими, що відповідають вимогам Закону України «Про Державне бюро розслідувань», згідно доданого списку кандидатів, запрошених на тестування на знання законодавства із зазначенням дати та часу початку тестування. Тестування проводиться одночасно для кожної визначеної групи кандидатів.

  2. Метою тестування на знання законодавства є визначення рівня знань кандидатів Конституції України та чинного законодавства, пов’язаного з діяльністю Державного бюро розслідувань та правоохоронною діяльністю як такою. Тестові питання із варіантами відповідей (без зазначення правильної відповіді) завчасно оприлюднені на Урядовому порталі для ознайомлення та відпрацювання кандидатами.

  3. Для допуску до приміщення, де проходитиме тестування, кандидат допускається за наявності паспорта. Особи, які без поважних причин не з’явилися на тестування, надалі до проходження тестування не допускаються. Конкурсна комісія за обґрунтованим зверненням такого кандидата щодо поважності причини його неявки і за умови її документального підтвердження може прийняти рішення про надання кандидату додаткової можливості для проходження тестування.

  4. Тестування здійснюється з використанням комп’ютерної техніки. Кожному кандидату електронна система тестування автоматично генерує унікальний тест зі 100 питань із тестових питань, оприлюднених на Урядовому порталі.

  5. На  виконання тестових завдань на знання законодавства надається  1 година 30 хвилин з моменту генерування тестів.

  6. Під час проведення тестування кандидатам забороняється користуватися електронними приладами, підручниками, навчальними посібниками тощо, а також спілкуватися між собою. У разі порушення кандидатом порядку проведення тестування він попереджається про можливість відсторонення від подальшої участі в ньому, а в разі повторного порушення відсторонюється від подальшої участі в тестуванні, про що складається відповідний акт.

  7. Кожна правильна відповідь у тестуванні на знання законодавства оцінюється в один бал. До наступного етапу відбору допускаються кандидати, які набрали не менше 65 балів зі 100 можливих.

  8. Кожен кандидат після проходження тестування на знання законодавства ознайомлюється зі своїм результатом. Результат тестування фіксується у відомості про результати тестування та засвідчується підписами кандидата та уповноваженого представника Секретаріату Кабінету Міністрів України.

  9. У разі, якщо кандидат вважає, що була порушена процедура тестування або не погоджується з кількістю набраних ним балів, він може подати апеляційну скаргу. Апеляційна скарга подається кандидатом, не виходячи з приміщення Національного агентства України з питань державної служби, присутньому на тестуванні члену Конкурсної комісії протягом двох годин з моменту завершення тестування та/чи отримання результатів тестування кандидатом. Апеляційні скарги, подані не у встановленому порядку та строки, до розгляду не приймаються.

  10. Апеляційна скарга розглядається на найближчому засіданні Конкурсної комісії одночасно із затвердженням результатів тестування.

   

  Графік тестування на знання законодавства