• In English
 • 7 жовтня - Міжнародний симпозіум щодо розвитку картографічної діяльності та геоінформаційних систем для потреб безпеки і оборони України
  опубліковано 04 жовтня 2016

  04
  жовтня

  09:00

  вiвторок
  Додати в календар 2016-10-04 09:00:29 2020-10-21 08:09:28 Europe/Kiev 7 жовтня - Міжнародний симпозіум щодо розвитку картографічної діяльності та геоінформаційних систем для потреб безпеки і оборони України Event organizer. event@organizer.email

  7 жовтня у Національному університеті оборони України імені Івана Черняховського за підтримки Громадської організаціїКартографічна сотнята АсоціаціїУкраїнська Оборонна та Безпекова промисловість”, відбудеться міжнародний симпозіум на темуРозвиток картографічної діяльності та геоінформаційних систем для потреб безпеки і оборони України”.

  У заході візьмуть участь представники державних, громадських та комерційних організацій, а також спеціалізованих вищих навчальних закладів.

  Симпозіум покликаний сприяти розвитку топографо-геодезичної і картографічної діяльності в Україні, що нині перебуає у стані занепаду і потребує відродження та реформування. Важливими завданнями заходу також є налагодження взаємодії та окреслення перспективних проектів у сфері геоінформаційних систем і геопросторових даних для потреб сектору безпеки та оборони, обмін досвідом з провідними українськими та зарубіжними експертами.

  Доповіді учасників міжнародного заходу будуть представлені у наступних тематичних блоках:

  Геоінформаційне, топогеодезичне та картографічне забезпечення сектору безпеки та оборони України.

  Взаємодія цивільних організацій картографічної сфери з організаціями сектору оборони і безпеки.

  Налагодження міжнародного співробітництва науково-дослідних і виробничих структур щодо сучасних геоінформаційних систем та картографії.

  Розроблення сучасних навчальних програм геоінформаційного та топографічного напряму.

  До уваги ЗМІ!

  Зустріч представників ЗМІ, які бажають висвітлити цей захід, о 8.30 7 жовтня на КПП Національного університету оборони України імені Івана Черняховського за адресою: м. Київ, Повітрофлотський проспект, 28 (навпроти Солом’янської площі та парку ім. М. Островського). Початок заходу о 9.00.

  Акредитація ОБОВ’ЯЗКОВА та триватиме до 19.00 6 жовтня за телефоном: (044) 271-07-73 або е-mail: press_nuou@ukr.net  

  Докладна інформація на сайті www.gis-vision.org  

   

  Автор: МІНІСТЕРСТВО ОБОРОНИ УКРАЇНИ