• In English
 • 4 жовтня відбудеться підписання Меморандуму про наміри інтегрувати Хартію Якості Європейської Конференції Міністрів Транспорту в частині професійної компетентності водіїв в Україні
  опубліковано 01 жовтня 2016

  01
  жовтня

  11:00

  субота
  Додати в календар 2016-10-01 11:00:55 2020-05-29 08:01:32 Europe/Kiev 4 жовтня відбудеться підписання Меморандуму про наміри інтегрувати Хартію Якості Європейської Конференції Міністрів Транспорту в частині професійної компетентності водіїв в Україні Event organizer. event@organizer.email

  4 жовтня відбудеться підписання Меморандуму про наміри інтегрувати Хартію Якості  Європейської Конференції Міністрів Транспорту в частині професійної компетентності водіїв в Україні між Міністерством інфраструктури України, Міжнародним транспортним форумом, Міжнародним союзом автомобільного транспорту та Асоціацією міжнародних автомобільних перевізників України.

  Підписання Меморандуму відбудеться в рамках засідання Робочої групи з автомобільного транспорту Міжнародного  транспортного форуму (МТФ) на чолі із Генеральним Секретарем Хосе В’єгашем, яке триватиме 4-5 жовтня 2016 року у місті Києві.

  Міжнародний транспортний форум – це міжурядова організація, що входить до складу Організації економічного співробітництва і розвитку. МТФ був створений 18 травня 2016 року міністрами 43 країн. Робоча група з автомобільного транспорту МТФ створена з метою управління Багатосторонньою системою квот та передбачає контроль за розподілом ліцензій з боку країн-членів і контроль за дотриманням правил за наданими квотами дозволів ЄКМТ. Багатостороння система квот ЄКМТ на сьогоднішній день є основним важливим інструментом забезпечення лібералізації умов для вантажних перевезень між Україною, країнами ЄС та Азії.

  Запрошуємо представників ЗМІ на підписання Меморандуму та брифінг Міністра інфраструктури України Володимира  Омеляна після закінчення заходу.

  Початок заходу: 11:00.

  Місце проведення:  Клуб Кабінету Міністрів України, вул. Інститутська, 7.

  Акредитація представників ЗМІ проводиться до 9:30 4 жовтня через сайт: http://mtu.gov.ua/news/27698.html