• In English
 • 3 жовтня Павло Клімкін візьме участь у Дні українських реформ в Раді Європи
  опубліковано 30 вересня 2016

  30
  вересня

  19:00

  п'ятниця
  Додати в календар 2016-09-30 19:00:36 2020-02-28 21:24:53 Europe/Kiev 3 жовтня Павло Клімкін візьме участь у Дні українських реформ в Раді Європи Event organizer. event@organizer.email

  3 жовтня Міністр закордонних справ України Павло Клімкін здійснить візит до м. Страсбург (Французька Республіка) з метою участі у Дні українських реформ в Раді Європи.

  День українських реформ організований Постійним представництвом України при Раді Європи у співробітництві з Секретаріатом цієї організації та Естонським головуванням в Комітеті Міністрів Ради Європи.

  Метою заходу є презентація досягнень нашої держави в реалізації реформ, які Рада Європи підтримує в рамках свого Плану дій для України на період 2015-2017 років, що є найбільшим в історії організації пакетом експертної та технічної допомоги державі-члену.

  План дій охоплює такі реформи як створення і зміцнення антикорупційних механізмів, судова реформа, реалізація національної стратегії із захисту прав людини, реформи поліції та пенітенціарної системи і створення суспільного телебачення. Під час засідань будуть обговорені як вже наявні результати реформ, так і подальші пріоритети взаємодії України з Радою Європи у цих сферах.

  В рамках візиту Міністр також проведе зустріч з Комісаром Ради Європи зправ людини Нілсом Мужнієксом

  Окрім Павла Клімкіна, участь у Дні українських реформ в Раді Європи візьмуть Міністр юстиції Павло Петренко, директор Національного антикорупційного бюро Артем Ситник, заступник Генерального прокурора Євген Єнін, голова Вищої кваліфікаційної комісії суддів Сергій Козьяков та інші високі посадовці і представники українських громадських організацій, які беруть участь в реалізації Плану дій.

  Стежте за ходом візиту та проведенням Дня українських реформ в Раді Європи у повідомленнях МЗС та на сторінках Постійного представництва України при Раді Європи у Facebook www.facebook.com/ukraine.coe і Twitter www.twitter.com/UKRinCoE