• In English
 • 30 вересня брифінг щодо створення проектного офісу з питань державно-приватного партнерства
  опубліковано 29 вересня 2016

  29
  вересня

  16:00

  четвер
  Додати в календар 2016-09-29 16:00:53 2020-05-31 14:30:50 Europe/Kiev 30 вересня брифінг щодо створення проектного офісу з питань державно-приватного партнерства Event organizer. event@organizer.email

  30 вересня 2016 року о 15:00 в Українському кризовому медіа-центрі, (Український дім, вул. Хрещатик, 2) відбудеться брифінг стосовно створення проектного офісу з питань державно-приватного партнерства (ДПП) при Міністерстві інфраструктури України.

  Тривалість заходу: 1 година (15:00 – 16:00).

  Організатори заходу: Міністерство інфраструктури України, EasyBusiness.

  Запрошені учасники обговорення:

  - Дмитро Шимків, заступник глави Адміністрації Президента України з питань проведення адміністративних, соціальних та економічних реформ.

  - Володимир Омелян, Міністр інфраструктури України;

  - Олена Кошарна, засновник та головний виконавчий директор Horizon Capital, виконавчий віце-президент фонду Western NIS Enterprise Fund (WNISEF);

  - Даніїл Пасько, співзасновник EasyBusiness, член Національної ради реформ (НРР);

  - Юрій Гусєв, партнер EasyBusiness.

  На сьогодні розвиток державно-приватного партнерства (ДПП) - одна із вагомих політичних та економічних ініціатив. Спрощення умов цієї форми співробітництва держави та бізнесу дозволило би значно пришвидшити розвиток інфраструктури в Україні та зекономити до 50-60% від вартості реалізованих проектів.

  Саме з метою покращення функціонування інституту та забезпечення ефективної реорганізації існуючих інфраструктурних об’єктів було вирішено створити окремий проектний офіс при Міністерстві інфраструктури, що б міг цілковито забезпечити ефективну роботу даної системи відносин та забезпечити швидкий результат у покращенні інфраструктури України.

  Протягом брифінгу учасники заходу приділять увагу наступним питанням:

  - особливості організації нового проектного офісу, провідні завдання підрозділу;

  - пілотні інфраструктурні проекти, реалізація яких планується найближчим часом;

  - причини зацікавлення міжнародної спільноти у реалізації подібних проектів в Україні;

  - інформація щодо недоліків існуючого законодавства щодо ДПП та яким чином проектний офіс сприятиме їх усуненню;

  - деталі домовленостей щодо концесій МП “Октябрськ” та Херсонського морського порту, встановлених під час візиту до об’єктів заступника Міністра інфраструктури Надії Казначеєвої та партнера EasyBusiness Юрія Гусєва.

  Проект впроваджується за підтримки Міністерства інфраструктури України, Адміністрації Президента України, фонду Western NIS Enterprise Fund та EasyBusiness.