• In English
 • 16 вересня заступник Міністра освіти і науки Максим Стріха візьме участь у конференції "Роль та місце винахідництва в інноваційному розвитку України"
  опубліковано 15 вересня 2016

  15
  вересня

  09:00

  четвер
  Додати в календар 2016-09-15 09:00:43 2020-07-13 01:53:29 Europe/Kiev 16 вересня заступник Міністра освіти і науки Максим Стріха візьме участь у конференції "Роль та місце винахідництва в інноваційному розвитку України" Event organizer. event@organizer.email

  16 вересня 2016 року за участю заступника Міністра освіти і науки Максима Стріхи відбудеться конференція «Роль та місце винахідництва в інноваційному розвитку України», присвячена Дню винахідника і раціоналізатора.

  Мета конференції — активізувати роботу в сфері винахідництва та сприяти інтеграції національного винахідницького руху в міжнародний простір.

  Під час заходу обговорюватимуться питання концепції розвитку науково-освітнього інноваційного комплексу «Дім науки», досягнення військових винахідників, сприяння винахідницькому руху, заснування Національної асоціації винахідників та науковців України, стану винахідницької та раціоналізаторської діяльності в Україні, винахідницької діяльності молоді НТУУ «КПІ» тощо. Також у рамках конференції відбудеться урочисте відзначення кращих винахідників.

  Організатори конференції: Міністерство освіти і науки України; Міністерство оборони України, Центральний науково-дослідний інститут озброєння та військової техніки Збройних Сил України; ДНУ «Український інститут науково-технічної експертизи та інформації»; Українська академія наук (УАН); Державна науково-технічна бібліотека України.

  Місце проведення: м. Київ, вул. Антоновича, 180, Державна науково-технічна бібліотека України (2-й поверх).

  Початок заходу: 14:00.

  Телефон для довідок: 528 21 85.

   

  Автор: МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ