• In English
 • 15 вересня відбудеться прес-конференція щодо переформатування відносин між місцевими громадами та надрокористувачами
  опубліковано 12 вересня 2016

  12
  вересня

  10:01

  понедiлок
  Додати в календар 2016-09-12 10:01:43 2021-08-02 22:39:22 Europe/Kiev 15 вересня відбудеться прес-конференція щодо переформатування відносин між місцевими громадами та надрокористувачами Event organizer. event@organizer.email

  15 вересня 2016 року об 11:00 у приміщенні Міністерства енергетики та вугільної промисловості України відбудеться прес-конференція, присвячена презентації ініціативи Полтавської ОДА та Полтавської облради щодо переформатування відносин між місцевими громадами та надрокористувачами з метою гарантованого отримання місцевими громадами відрахувань від діяльності із видобутку нафти та газу.

   

  У прес-конференції візьмуть участь:

  Міністр енергетики та вугільної промисловості України Ігор НАСАЛИК;

  Голова Полтавської обласної ради Олександр БІЛЕНЬКИЙ;

  Перший заступник Голови Полтавської обласної державної адміністрації, депутат Полтавської обласної ради  Андрій ПІСОЦЬКИЙ.

   

  Під час прес-конференції буде представлена позиція місцевих громад щодо здійснення пілотних проектів конверсії спеціальних дозволів на користування нафтогазоносними надрами державних компаній, зокрема ПАТ «Укргазвидобування», в угоди про розподіл продукції за участі міжнародних нафтогазових компаній, як інвесторів-операторів УРП та пропозиції щодо дорожньої карти підготовки таких проектів.


           Адреса: м. Київ, вул. Богдана Хмельницького, 4 (Зала засідань, 2 поверх).