• In English
 • 9 вересня дооберуть двох членів Нацагентства із забезпечення якості вищої освіти на другому Всеукраїнському з'їзді ДВНЗ
  опубліковано 07 вересня 2016

  07
  вересня

  10:00

  середа
  Додати в календар 2016-09-07 10:00:17 2020-04-10 00:38:11 Europe/Kiev 9 вересня дооберуть двох членів Нацагентства із забезпечення якості вищої освіти на другому Всеукраїнському з'їзді ДВНЗ Event organizer. event@organizer.email

  9 вересня 2016 року відбудеться другий Всеукраїнський з’їзд вищих навчальних закладів державної форми власності (З’їзд), на якому делегати від вищих навчальних закладів дооберуть 2-х членів Нацагентства із забезпечення якості вищої освіти.

  Початок заходу: 10:00.

  За перебігом засідання можна буде спостерігати в он-лайн режимі на Освітньому порталі «Педагогічна преса».

   

  Довідково

   Постановою Кабінету Міністрів України від 15 квітня 2015 р. № 244 передбачено утворення Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти як постійно діючого колегіального органу з питань реалізації державної політики у сфері забезпечення якості вищої освіти.

  27 липня 2016 року на засіданні Уряду було прийнято дві постанови, що врегульовували необхідні питання, пов’язані з початком роботи Нацагентства – внесли зміни до його статуту, затвердили персональний склад, визначили  граничну чисельність та штатний розпис.

  31 серпня 2016 року Уряд дав доручення Міністерству освіти і науки України провести довибори 2 членів Нацагентства, для того, щоб воно приступило до роботи у повному складі з 25 осіб (згідно Закону “Про вищу освіту”), а також призначив Сергія Храпатого керівником секретаріату Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти.

  Нагадаємо, що до повноважень Нацагентства входить формування вимог до системи забезпечення якості вищої освіти, розробка положення про акредитацію освітніх програм, проведення ліцензійної експертизи щодо можливості видачі ліцензій на провадження освітньої діяльності у сфері вищої освіти та інше.