• In English
 • 31 серпня Остап Семерак підпише Меморандум щодо співпраці у створенні в Україні ефективної сучасної системи поводження з відходами
  опубліковано 30 серпня 2016

  30
  серпня

  17:51

  вiвторок
  Додати в календар 2016-08-30 17:51:48 2020-05-29 06:47:47 Europe/Kiev 31 серпня Остап Семерак підпише Меморандум щодо співпраці у створенні в Україні ефективної сучасної системи поводження з відходами Event organizer. event@organizer.email

  31 серпня о 14:00 відбудеться чергове засідання робочої групи з розроблення Національної стратегії поводження з відходами за участю Міністра екології та природних ресурсів України Остапа Семерака.

  У рамках заходу буде підписано Меморандум щодо співпраці у побудові ефективної системи поводження з відходами з Міністерством економічного розвитку і торгівлі України, Міністерством регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України,  німецькою федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ), яка реалізує Програму підтримки зеленої модернізації української економіки, та Європейським Банком Реконструкції та Розвитку (ЄБРР) щодо підтримки інвестицій у систему сталого управління твердими побутовими відходами.

  Мета Меморандуму – консолідувати зусилля  та залучити нових партнерів щодо розробки і створення ефективної системи поводження з відходами, розробити Національну стратегію поводження з відходами, Національний план поводження з відходами та доопрацювати рамковий закон про відходи, здійснювати реформу та створювати нормативне регулювання поводження з відходами.

  Меморандум підпишуть: Міністр екології та природних ресурсів Остап Семерак, керівник Програми підтримки зеленої модернізації української економіки, що виконується GIZ Дагмар Ецер, заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України Максим Нефьодов, заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Едуард Кругляк. Заступник директора Європейського банку реконструкції та розвитку в Україні Марина Петров підтвердить підтримку Меморандуму ЄБРР.