• In English
 • 26 серпня Лілія Гриневич обговорить концепцію Нової української школи з освітянами Луганської області
  опубліковано 25 серпня 2016

  25
  серпня

  16:20

  четвер
  Додати в календар 2016-08-25 16:20:07 2020-04-09 17:20:35 Europe/Kiev 26 серпня Лілія Гриневич обговорить концепцію Нової української школи з освітянами Луганської області Event organizer. event@organizer.email

  26 серпня Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич відвідає з робочою поїздкою Луганську область та візьме участь у обласній серпневій конференції педагогічних працівників на тему «Створення умов для нової української школи на Луганщині». Під час конференції планується обговорити з освітянами області концепцію Нової української школи та проаналізувати результати підготовки до 2016/2017 навчального року.

  У конференції візьмуть участь: голова Луганської обласної державної адміністрації – керівник обласної військово-цивільної адміністрації Юрій Гарбуз; заступник голови Луганської обласної державної адміністрації Ольга Лішик; народний депутат Верховної Ради України Тарас Кремінь; заступник директора департаменту освіти і науки Луганської обласної державної адміністрації – начальник управління освіти та науки, виконуючий обов’язки директора департаменту Тетяна Ткачова, а також голови райдержадміністрацій, начальники районних і міських відділів освіти, керівники навчальних закладів області, педагоги області.

  Міністр освіти і науки України також відвідає декілька навчальних закладів Луганської області, зокрема, опорну школу.

  Початок заходу о 10:00.

  Місце проведення: м. Сєверодонецьк, Палацу культури (пр-т Хіміків, 28).

  По завершенню пленарного засідання о 12.00 заплановано прес-підхід Міністра освіти і науки України Лілії Гриневич, який відбудеться у міському Палаці культури (1-й поверх, мале фойє).

  Телефон для акредитації представників ЗМІ: 066-689-57-77.

   

  Автор: МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ