• In English
 • 3 серпня - прес-тур для представників ЗМІ до військових частин Повітряних Сил Васильківського гарнізону
  опубліковано 01 серпня 2016

  01
  серпня

  14:30

  понедiлок
  Додати в календар 2016-08-01 14:30:02 2020-04-04 15:48:56 Europe/Kiev 3 серпня - прес-тур для представників ЗМІ до військових частин Повітряних Сил Васильківського гарнізону Event organizer. event@organizer.email

  7 серпня своє професійне свято відзначають військовослужбовці Повітряних Сил ЗС України – виду, який вважається одним з головних носіїв бойового потенціалу Збройних Сил України і є важливим гарантом цілісності і незалежності нашої держави.

  Напередодні професійного свята, 3 серпня, в рамках проведення практичної фази командно-штабного тренування, Прес-центр повітряного командування «Центр» проводить прес-тур для представників ЗМІ до військових частин Повітряних Сил Васильківського гарнізону, що на Київщині.

  Під час прес-туру журналістів ознайомлять із життєдіяльністю авіаційної частини, можливостями авіаційного тренажера КТУ-21М. Також  журналісти матимуть нагоду побувати на практичних польотах екіпажів зі складу чергових сил, які виконуватимуть завдання в системі заходів бойового чергування.

  Окрім того, представники ЗМІ відвідають Навчально-тренувальний центр ПС, ознайомляться з його завданнями, зразками та можливостями військової техніки, на якій проходять навчання та тренування бойові обслуги Повітряних Сил.

  Представникам ЗМІ, які бажають взяти участь у прес-турі, за довідками та акредитацією звертатися за телефонами Прес-центру повітряного командування «Центр» Повітряних Сил ЗС України: тел.: (066)9381785, (093)0077865, або надсилати заявки на акредитацію на електронну адресу: press-kli@ukr.net з поміткою “акредитація” та зазначенням ім’я та прізвища журналіста, оператора та водія, назви видання, контактного телефону, марки та номерного знаку автомобіля.

  Контактна особа капітан Любов Киналь.

  Збір акредитованих журналістів — о 10:30 3 серпня на КПП військової частини А1789 (м. Васильків Київської обл., вул.Декабристів 140)

  Представникам ЗМІ обов’язково мати при собі документ що засвідчує особу журналіста та паспорт громадянина України!

  Акредитація ОБОВ’ЯЗКОВА і триватиме до 20:00 2 серпня!