• In English
 • 10 серпня - визначення критеріїв оцінки допустимості державної допомоги на наукові дослідження, технічний розвиток та інноваційну діяльність
  опубліковано 09 серпня 2016

  09
  серпня

  13:00

  вiвторок
  Додати в календар 2016-08-09 13:00:50 2020-02-28 21:31:45 Europe/Kiev 10 серпня - визначення критеріїв оцінки допустимості державної допомоги на наукові дослідження, технічний розвиток та інноваційну діяльність Event organizer. event@organizer.email

  10 серпня Антимонопольний комітет України проводе установчу зустріч із метою визначення складу Робочої групи з формування критеріїв оцінки допустимості державної допомоги на наукові дослідження, технічний розвиток та інноваційну діяльність. Зазначені критерії Комітет буде застосовувати для прийняття рішень про визначення допустимості державної допомоги для суб’єктів господарювання.

  До участі у Робочій групі запрошуються представники Міністерства освіти і науки України, Міністерства фінансів України, Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, Національної академії наук України, Державного фонду з фундаментальних досліджень, Урядового офісу з питань європейської інтеграції, юридичних компаній, громадських організацій та особи, які мають відповідні професійні навички та бажання долучитись до роботи.

  До 5 серпня 2016 року надсилайте на електронну адресу:  tkachenko@amcu.gov.ua, або факсимільним зв’язком за номером (044) 520-03-25 (для Ткаченко Яни Олегівни) інформацію (П.І.Б., посада) про осіб, які братимуть участь у засіданнях Робочої групи.

  Початок заходу: 10:00

  Місце проведення: Антимонопольний комітет України, вул. Митрополита Василя Липківського, 45, 1-й поверх, зала засідань.     

  Нагадуємо, що уже працюють Робочі групи з формування критеріїв оцінки допустимості державної допомоги:

  1)  для забезпечення сприяння розвитку регіонів (підтримка інвестицій і операційна допомога) та суб’єктів малого і середнього підприємництва;

  2) на працевлаштування окремих категорій працівників, створення нових робочих місць та профільну підготовку працівників;

  3) на захист навколишнього природного середовища;

  4) на відновлення платоспроможності та реструктуризацію суб’єктів господарювання, у тому числі фінансового сектору (Робоча група).

   

  Додатково

  На виконання міжнародних зобов’язань України, які виникли, зокрема, внаслідок підписання Угоди про асоціацію між Україною та ЄС з метою забезпечення захисту та розвитку конкуренції, Верховною Радою України 1 липня 2014 року прийнято Закон України «Про державну допомогу суб’єктам господарювання», який набирає чинності у повному обсязі 2 серпня 2017 року.

  Закон визначив Антимонопольний комітет України як уповноважений орган з питань державної допомоги та встановив правові засади проведення моніторингу державної допомоги суб’єктам господарювання та здійснення контролю за допустимістю такої допомоги для конкуренції.

  Система моніторингу та контролю за допустимістю державної допомоги суб’єктам господарювання включає в себе, зокрема, розроблення нормативної бази з урахуванням acquis ЄС.

   

  Автор: Антимонопольний комітет України