• In English
 • 12 липня відбудеться представлення політичного порядку денного Міністра екології та природних ресурсів Семерака Остапа
  опубліковано 07 липня 2016

  07
  липня

  13:00

  четвер
  Додати в календар 2016-07-07 13:00:23 2020-02-29 13:08:48 Europe/Kiev 12 липня відбудеться представлення політичного порядку денного Міністра екології та природних ресурсів Семерака Остапа Event organizer. event@organizer.email

  12 липня о 13:00 в Українському Кризовому Медіа Центрі (вул. Хрещатик 2) відбудеться представлення політичного порядку денного Міністра екології та природних ресурсів України Семерака Остапа.

  Презентація відбудеться в рамках проекту організованого аналітичним  центром "Колегіум Анни Ярославни" (КАЯ) та Громадська організація "Центр UA" у партнерстві з Міністерством екології та природних ресурсів України.

  Політичний порядок денний (Policy agenda) – це інтегрований документ, метою якого є визначення бачення майбутнього після проведення реформ. Обговорення проблем, подолання яких стає пріоритетом реформи, перелік нормативно-правових, інституційних та бюджетних змін, що мають бути здійснені, що і є сутністю реформ.

  У презентації візьмуть участь:

  • Остап Семерак, Міністр екології та природних ресурсів України.

  Віра Нанівська, голова правління "Колегіуму Анни Ярославни";

  • Олег Рибачук, голова ГО "Центр UA, співзасновник "Колегіуму Анни Ярославни";

   

  За додатковою інформацією звертатися до Анастасії Воробйовської.

  Тел.: (097) 436-74-85 або e-mail: avorobyovska@gmail.com

  Автор: МІНІСТЕРСТВО ЕКОЛОГІЇ ТА ПРИРОДНИХ РЕСУРСІВ УКРАЇНИ