• In English
 • 12 липня відбудеться дискусія на тему "Енергоефективність: як держава допомагає населенню?"
  опубліковано 07 липня 2016

  07
  липня

  12:00

  четвер
  Додати в календар 2016-07-07 12:00:26 2020-05-29 06:58:03 Europe/Kiev 12 липня відбудеться дискусія на тему "Енергоефективність: як держава допомагає населенню?" Event organizer. event@organizer.email

  12 липня у прес-центрі ІА "Інтерфакс-Україна" відбудеться дискусія на тему "Енергоефективність: як держава допомагає населенню?"

  Учасники заходу говоритимуть про державну політику з енергоефективності, про механізми підтримки людей, які Уряд пропонує взамін на підвищення тарифів. Говоритимуть і про Урядову програму з енергоефективності, яка в народі отримала назву "теплі кредити".

  Буде також презентовано національне дослідження Держенергоефективності, проведене спільно з IFC та USAID, "Ефективність державної підтримки в реалізації енергоефективних заходів в ОСББ", успішні приклади утеплення багатоповерхівок за Урядовою програмою і зменшення їх мешканцями витрат на ЖКП.

  Основні спікери: Голова Держенергоефективності Сергій Савчук, керівник проекту IFC "Енергоефективність у житловому секторі України" Софія Лінн (Sophia Lynn), директор Проекту USAID "Муніципальна енергетична реформа в Україні" Діана Коркасайте (Diana Korsakaite), керівник житлово-комунальних програм громадянської мережі "Опора" Тетяна Бойко, міський голова Луцька Микола Романюк, голова Асоціації енергоаудиторів України Андрій Цибулько, голова правління Ради голів ОСББ м. Луцька Роман Бондарук, голова правління ОСББ "Альма-центр" (м. Харків) Юлія Самойлова, голова правління ОСББ "Берегиня" (м. Львів) Олександра Слободян.

  Організатор: Держенергоефективності за підтримки проекту IFC "Енергоефективність у житловому секторі України" та проекту USAID "Муніципальна енергетична реформа в Україні".

  Програма дискусії за посиланням: http://saee.gov.ua/sites/default/files/Agenda_08_07_2016.pdf.

  Місце проведення: м. Київ, вул. Рейтарська, 8/5а, прес-центр ІА "Інтерфакс-Україна".

  Початок заходу: 12:00.

  Акредитація ЗМІ здійснюється до 10:00 12.07.2016 р. за телефонами: (044) 590-59-65, 096 906 85 95 та e-mail: saeepressa@gmail.com.

  Вхід за журналістськими посвідченнями.

   

  Автор: ДЕРЖАВНЕ АГЕНТСТВО З ЕНЕРГОЕФЕКТИВНОСТІ ТА ЕНЕРГОЗБЕРЕЖЕННЯ УКРАЇНИ