• In English
 • 2 липня фахівці Української військово-медичної академії приведуть до Військової присяги близько 200 студентів медичних вишів Києва
  опубліковано 01 липня 2016

  01
  липня

  11:00

  п'ятниця
  Додати в календар 2016-07-01 11:00:13 2020-02-28 16:16:35 Europe/Kiev 2 липня фахівці Української військово-медичної академії приведуть до Військової присяги близько 200 студентів медичних вишів Києва Event organizer. event@organizer.email

  2 липня о 10:00, на базі Окремого полку Президента України, фахівцями Української військово-медичної академії буде проведена урочиста церемонія складання Військової присяги на вірність Українському народові студентами Національного медичного університету імені О.О. Богомольця, медичного інституту Української асоціації народної медицини, Міжнародної академії екології та медицини.

  Планується, що у заході візьмуть участь директор Військово-медичного департаменту Міністерства оборони України Андрій Верба, ректор Національного медичного університету імені О.О. Богомольця Катерина Амосова, ректори медичного інституту Української асоціації народної медицини, Міжнародної академії екології та медицини.

  Близько 200 студентів, які навчаються за такими спеціальностями, як “лікувальна справа”, “стоматологія”, “фармакологія”, до цього часу пройшли навчальний збір на базі Української військово-медичної академії, склали комплексний державний іспит з військових дисциплін, після складання Військової присяги будуть атестовані на присвоєння військового званнямолодший лейтенант запасу медичної служби”. У подальшому ті з них, хто виявить бажання продовжити службу в лавах Збройних Сил України, складуть тести з кількох навчальних дисциплін, зокрема, на знання іноземної мови, за спеціальністю, а також іспит з фізичної підготовки і після призову через військові комісаріати, на конкурсній основі, будуть зараховані слухачами до Української військово-медичної академії.

  Представникам ЗМІ за довідками та акредитацією звертатися за телефоном: (097) 987-97-13 (Дмитро Ковида).

  Зустріч акредитованих журналістів о 9:30 2 липня біля КПП військової частини за адресою: м. Київ, вул. Дегтярівська, 19 (вхід з вул. Довнар-Запольського).

  Акредитація ОБОВ’ЯЗКОВА!

  Автор: МІНІСТЕРСТВО ОБОРОНИ УКРАЇНИ