• In English
 • 30 червня у приміщенні Нацдержслужби відбудеться міжнародний форум щодо співпраці влади та громадськості
  опубліковано 28 червня 2016

  28
  червня

  09:30

  вiвторок
  Додати в календар 2016-06-28 09:30:40 2020-06-06 12:21:34 Europe/Kiev 30 червня у приміщенні Нацдержслужби відбудеться міжнародний форум щодо співпраці влади та громадськості Event organizer. event@organizer.email

  30 червня у приміщенні Національного агентства України з питань державної служби відбудеться міжнародний форум «Взаємодія та співпраця органів державної влади та громадськості в рамках реалізації Угоди про асоціацію в країнах Східного партнерства».

  Мета заходу: обговорення основних підходів до формування ефективної інформаційної політики держави та здійснення обміну кращими практиками налагодження взаємодії органів державної влади з громадськістю в умовах європейської інтеграції в країнах ініціативи ЄС «Східне партнерство».

  До участі у заході запрошено представників центральних та місцевих органів державної влади України та інших країн ініціативи ЄС «Східне партнерство», представників країн ЄС, інститутів громадянського суспільства та провідних засобів масової інформації, міжнародних організацій, іноземних та вітчизняних експертів.

  У роботі Міжнародного форуму передбачається участь Віце-прем'єр-міністра із питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванни Климпуш-Цинцадзе, експерта і головного радника з питань міжнародного співробітництва Естонського Центру Східного Партнерства Тійни Ілсена, Голови Державної служби Республіки Польща Доброслава Довіат-Урбанські, а також представників Адміністрації Президента України та Представництва Європейського Союзу в Україні.

  Міжнародний форум відкриє Голова Нацдержслужби Костянтин Ващенко.

  Дата проведення заходу: 30 червня 2016 року

  Початок заходу: 10.00 год.

  Місце проведення заходу: вул. Прорізна, 15, адмінбудівля Національного агентства України з питань державної служби, 6 поверх.

  Акредитація необов’язкова.

  Контактна особа: Грицяк Наталія, телефон (044)256 00 64

   

  Довідково

  30 червня – 01 липня 2016 року у Національному агентстві України з питань державної служби заплановано проведення міжнародного форуму «Взаємодія та співпраця органів державної влади та громадськості в рамках реалізації Угоди про асоціацію в країнах Східного партнерства».

  Захід організовується Нацдержслужбою та Центром адаптації державної служби до стандартів Європейського Союзу за підтримки Естонського центру Східного партнерства в рамках Робочої групи «Реформа державного управління» Тематичної платформи № 1 «Демократія, належне врядування та стабільність» ініціативи ЄС «Східне партнерство» з метою обговорення основних підходів до формування ефективної інформаційної політики держави та здійснення обміну кращими практиками налагодження взаємодії органів державної влади з громадськістю в умовах політики європейської інтеграції в країнах ініціативи ЄС «Східне партнерство».

  Упродовж першого дня міжнародного форуму учасники матимуть можливість ознайомитися з основними пріоритетами та механізмами покращення поінформованості громадськості з питань європейської інтеграції України та дослідити роль засобів масової інформації у цьому контексті. Разом з тим у ході панельних дискусій будуть розглянуті кращі методи та ефективні процедури взаємодії та партнерства між органами державної влади та громадянським суспільством на основі міжнародного досвіду, зокрема держав-членів ЄС та країн ініціативи ЄС «Східне партнерство».

  Другий день заходу проходитиме у форматі «Світового кафе», під час якого будуть обговорені ключові засади інформаційної політики щодо пріоритетів європейської інтеграції, розглянуті питання підвищення результативності взаємодії державних органів з інститутами громадянського суспільства та експертним середовищем у процесі проведення євроінтеграційних реформ, а також визначені основні підходи до забезпечення відкритості та прозорості системи державної служби.

  За результатами міжнародного форуму буде розроблено спільний позиційний документ.

  Автор: Національне агентство України з питань державної служби