• In English
 • 20 червня Перший віце-прем'єр-міністр Степан Кубів візьме участь у Першому канадсько-українському бізнес-форумі
  опубліковано 19 червня 2016

  19
  червня

  12:51

  неділя
  Додати в календар 2016-06-19 12:51:27 2020-07-06 23:53:42 Europe/Kiev 20 червня Перший віце-прем'єр-міністр Степан Кубів візьме участь у Першому канадсько-українському бізнес-форумі Event organizer. event@organizer.email

  20 червня Перший віце-прем'єр-міністр України – Міністр економічного розвитку і торгівлі України Степан Кубів разом з Прем’єр-міністром Канади Джастіном Трюдо візьмуть участь у Першому канадсько-українському бізнес-форумі, який відбудеться у Торонто напередодні підписання Угоди про зону вільної торгівлі між Україною та Канадою.

  Традиційно бізнес-форум складається з кількох панельних дискусій, на яких українські міністри представляють бізнесу останні досягнення в реформі галузей. На канадсько-українському бізнес-форумі на учасників чекають панелі, присвячені реформам у сільському господарстві, енергетиці, інфраструктурі та ІТ. Близько 400 компаній візьмуть участь у пленарних сесіях.

   

  Форум відкриють Перший віце-прем'єр-міністр України – Міністр економічного розвитку і торгівлі України Степан Кубів разом з Надзвичайним і Повноважним Послом України в Канаді Андрієм Шевченком та Надзвичайним і Повноважним Послом Канади в Україні Романом Ващуком.

   

  Пряма трансляція розпочинається о 16:00 за київським часом за адресою: http://forum.cucc.ca/live.html.

   

  О 16:15 — початок І пленарної сесії за участю Міністра фінансів України Олександра Данилюка, заступника Міністра економічного розвитку і торгівлі України – Торгового представника України Наталії Микольської, Голови Фонду державного майна України Ігоря Білоуса, керуючого директора ЄБРР у країнах Східної Європи та Кавказу Франсіса Маліжа та Члена Парламенту Канади Каріни Гулд.

  О 18:00 — початок II пленарної сесії за участю заступника Міністра економічного розвитку і торгівлі України – Торгового представника України Наталії Микольської, голови Fairfax International Жана Клотьє, президента Toronto-Kyiv Business Center Юрія Кривошеї, президента Multiculture Bevco Inc. Джона Велінги,  виконавчого директора та партнера Altius Анатолія Клепацького

   

  Повна програма форуму — http://forum.cucc.ca/program.html.

  Запис виступів високопосадовців, а також їхні коментарі будуть доступні для завантаження за посиланням: http://bit.ly/CaDownload.

  Також стежте за новинами з місця подій на офіційних акаунтах Мінекономрозвитку у Twitter (twitter.com/mineconomdev) та Facebook (www.facebook.com/mineconomdev).