• In English
 • 23 червня відбудеться Український форум з енергоефективності'16 "Фонд енергоефективності. Ключовий START-UP УКРАЇНИ"
  опубліковано 21 червня 2016

  21
  червня

  10:56

  вiвторок
  Додати в календар 2016-06-21 10:56:00 2020-05-27 03:48:16 Europe/Kiev 23 червня відбудеться Український форум з енергоефективності'16 "Фонд енергоефективності. Ключовий START-UP УКРАЇНИ" Event organizer. event@organizer.email

  23 червня в НСК «Олімпійський» відбудеться Український форум з енергоефективності’16 під назвою «Фонд енергоефективності. Ключовий STARTUP УКРАЇНИ». Організатор Форуму – Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України. Організаційний партнер – A7 CONFERENCES.

  Створення Фонду енергоефективності, на думку Віце-прем’єр-міністраМіністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадія Зубка, цекрок до європейських стандартів виробництва, постачання та споживання енергії в Україні. «Фонд енергоефективності – нова ефективна, прозора та вільна від корупції установа, що створюється на засадах партнерства держави та міжнародних фінансових організацій та донорів. Його місіязахистити й підтримати громадян, покращити житлові умови людей, знизити споживання газу і рахунки домогосподарств, зробити крок до енергетичної незалежності України. Фонд залучатиме інвестиції до фінансування енергоефективних проектів. Ними стануть дешеві, довгі кредити, донорські й державні фінанси, зекономлені громадянами житлові субсидії. Крім того, Фонд пропонуватиме доступні типові проекти енергоефективності для багатоповерхівок, рекомендації для індивідуальних будинків. Дієва модель Фонду напрацьована спільно з партнерами  з ЄС та Уряду Німеччини. Його інноваційність вже відпрацьована у країнах-сусідах України: Польщі, Литві, Чехії», — зазначив Геннадій Зубко.

  Форум стане комунікаційною платформою для діалогу між владою, бізнесом, представниками ОСББ та домогосподарств. Мета форуму – дати чіткі відповіді на питання щодо роботи  Фонду енергоефективності, його цілей та завдань, необхідної законодавчої бази, потенціалу впровадження, очікуваного політичного, соціального та економічного ефекту, фінансових інструментів, а також продемонструвати конкретні технічні рішення щодо енергоефективних заходів у житловому секторі. Учасники Форуму дізнаються як саме буде працювати Фонд  і як долучитись до цього процесу.

  Серед учасників заходу також керівники ТОП-100 українських і міжнародних компаній у сфері енергоефективності, українські виробники енергоощадної продукції, іноземні інвестори, представники міжнародних фінансових корпорацій, а також посольств іноземних держав.

  Більше інформації – на сайті форуму: http://a7conf.com/ueef

  З питань акредитації ЗМІ, будь ласка, звертайтесь до Оксани Кадочнікової, менеджера зі зв’язків із громадськістю A7 CONFERENCES, за тел.: +38 044 227 27 77, +38 068 120 53 35, е-mail: oksana@a7-group.com