• In English
 • 14 червня Геннадій Зубко візьме участь у підписанні Угоди з німецькою урядовою компанією GIZ про реалізацію проекту "Інтегрований розвиток міст в Україні"
  опубліковано 13 червня 2016

  13
  червня

  12:00

  понедiлок
  Додати в календар 2016-06-13 12:00:52 2020-07-12 03:42:23 Europe/Kiev 14 червня Геннадій Зубко візьме участь у підписанні Угоди з німецькою урядовою компанією GIZ про реалізацію проекту "Інтегрований розвиток міст в Україні" Event organizer. event@organizer.email

  14 червня Віце-прем’єр-міністр України - Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадій Зубко візьме участь у підписанні Угоди про реалізацію проекту «Інтегрований розвиток міст в Україні» між Мінрегіоном і німецькою урядовою компанією «Deutsche Gesellschaft fur Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH».

  У заході візьмуть участь Уповноважена з питань економічного співробітництва та розвитку Посольства ФРН в Україні Даніела Бергельт, Директор Державного секретаріату з економічних питань Швейцарської Конфедерації Гольгер Тауш, директор GIZ Бюро в Україні Сабіне Мюллер, мери міст Вінниці, Житомира, Полтави, Чернівців.

  Початок о заходу: 15:00.

  Місце проведення: Мінрегіон, вул. В. Житомирська, 9  велика зала засідань, 4 поверх.

  Акредитація ЗМІ до 13.00 14 червня за тел. (044) 5904796 або електронною поштою press@minregion.gov.ua

   

  Довідково

  Проект «Інтегрований розвиток міст в Україні» спільно фінансують Федеральне міністерство економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ) і Державний секретаріат з економічних питань Швейцарської Конфедерації (SECO).  Протягом наступних трьох років буде розроблено концепції  інтегрованого розвитку для чотирьох українських міст: Вінниця, Житомир, Полтава та Чернівці. Бюджет проекту становить 5,85 млн. євро.

  На відміну від існуючого міського планування в Україні, інтегрований підхід до розвитку міст передбачає активне залучення населення на всіх етапах розроблення концепції. Основним орієнтиром в даній роботі є Лейпцизька хартія сталого європейського міста. Одним із важливих завдань проекту є адаптація існуючої нормативно - правової бази до європейських стандартів для оптимального виконання містами своїх функцій у контексті реформи місцевого самоврядування.