• In English
 • 13 червня Павло Клімкін візьме участь у міністерському засіданні держав-учасниць Договору про всеосяжну заборону ядерних випробувань (ДВЗЯВ), яке відбудеться у Відні
  опубліковано 11 червня 2016

  11
  червня

  10:00

  субота
  Додати в календар 2016-06-11 10:00:03 2020-10-25 04:36:13 Europe/Kiev 13 червня Павло Клімкін візьме участь у міністерському засіданні держав-учасниць Договору про всеосяжну заборону ядерних випробувань (ДВЗЯВ), яке відбудеться у Відні Event organizer. event@organizer.email

  13 червня 2016 року Міністр закордонних справ України Павло Клімкін візьме участь у міністерському засіданні держав-учасниць Договору про всеосяжну заборону ядерних випробувань (ДВЗЯВ), яке відбудеться у Відні (Австрія) з нагоди 20-ї річниці цього історичного документа.

  Основною метою заходу є активізація політичних зусиль з метою забезпечення набуття Договором чинності та необхідність підтримки його верифікаційного режиму.  

  Очікується, що Міністр виступить з промовою  на пленарному засіданні, а також візьме участь в інтерактивній дискусії з питань порядку денного ювілейної зустрічі ДВЗЯВ. 

  В рамках заходу також відбудеться низка двосторонніх переговорів П.Клімкіна з керівниками зовнішньополітичних відомств, які братимуть участь в заході, керівництвом МАГАТЕ, а також Виконавчим секретарем Підготовчої комісії Організації ДВЗЯВ.

   

  Автор: МІНІСТЕРСТВО ЗАКОРДОННИХ СПРАВ УКРАЇНИ