• In English
 • 14 червня у ДРС відбудеться круглий стіл щодо спрощення дозвільних процедур у сфері господарської діяльності
  опубліковано 12 червня 2016

  12
  червня

  14:00

  неділя
  Додати в календар 2016-06-12 14:00:11 2020-09-25 02:26:16 Europe/Kiev 14 червня у ДРС відбудеться круглий стіл щодо спрощення дозвільних процедур у сфері господарської діяльності Event organizer. event@organizer.email

  14 червня о 14:00 у Державній регуляторній службі України (м. Київ, вул. Арсенальна, 9/11, 6 поверх, актова зала) відбудеться круглий стіл: «Шляхи оптимізації та спрощення дозвільних процедур у сфері господарської діяльності».

  Учасники обговорюватимуть пропозиції щодо змін до Закону України «Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності», підготовлені за результатами узагальнення практики застосування цього Закону.

  Відсутність в законодавстві чітко визначеного механізму застосування принципу мовчазної згоди під час видачі документів дозвільного характеру призводить до недотримання дозвільними органами строків видачі документів дозвільного характеру, збільшення необґрунтованих витрат з боку суб'єктів господарювання через неможливість розпочати господарську діяльність чи її зупинення.

  Пропозиції щодо змін до Закону України «Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності» спрямовані на встановлення правових основ застосування та реалізації принципу мовчазної згоди.

  Запрошуємо громадські об'єднання підприємців взяти участь у зазначеному заході.

  Контакти

  Щодо участі: bigun@dkrp.gov.ua, sofronova@dkrp.gov.ua

  Для ЗМІ: 096-784-74-17

  Автор: ДЕРЖАВНА РЕГУЛЯТОРНА СЛУЖБА УКРАЇНИ