• In English
 • 14-17 червня Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман перебуватиме з робочим візитом у Сполучених Штатах Америки
  опубліковано 17 червня 2016

  17
  червня

  10:00

  п'ятниця
  Додати в календар 2016-06-17 10:00:08 2020-07-12 04:07:39 Europe/Kiev 14-17 червня Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман перебуватиме з робочим візитом у Сполучених Штатах Америки Event organizer. event@organizer.email

  Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман на запрошення Віце-президента США Джо Байдена 14-17 червня 2016 року відвідає з робочим візитом Сполучені Штати Америки.

  У рамках візиту Володимир Гройсман проведе низку зустрічей, зокрема з Віце-президентом Джо Байденом, Спікером Конгресу США Полом Райаном, лідерами демократів та республіканців у Конгресі США.

  У Вашингтоні та Нью-Йорку Володимир Гройсман проведе переговори з Міністром торгівлі США Пенні Пріцкер, Міністром фінансів США Джейкобом Лью, Міністром енергетики США Ернестом Монізом, Адміністратором USAID Гейл Сміт, Головним операційним директором Світового банку Шрі Мульяні Індраваті, керівниками провідних американських банків та фінансово-промислових компаній.

  Прем’єр-міністр також візьме участь у щорічній конференції Центру українсько-американських відносин.

  Крім того, Володимир Гройсман зустрінеться з провідними експертами в Атлантичній Раді, українською громадою та лідерами єврейських організацій США.