• In English
 • 9 червня у Військовому інституті Київського національного університету відбудеться Міжнародний форум з кризових комунікацій
  опубліковано 07 червня 2016

  07
  червня

  13:00

  вiвторок
  Додати в календар 2016-06-07 13:00:30 2020-04-04 09:38:17 Europe/Kiev 9 червня у Військовому інституті Київського національного університету відбудеться Міжнародний форум з кризових комунікацій Event organizer. event@organizer.email

  9 червня у Військовому інституті Київського національного університету імені Тараса Шевченка відбудеться Міжнародний форум з кризових комунікацій “Комунікаційно-контентна безпека в умовах гібридно-месіанських агресій путінської Росії”.

  У заході візьмуть участь фахівці Міністерства оборони України та Генерального штабу Збройних Сил України, інших органів військового управління, вітчизняні та закордонні науковці й технологи з питань комунікаційно-контентної безпеки, керівники ЗМІ та журналісти, які висвітлюють діяльність сектору оборони і безпеки держави, представники культурно-мистецьких кіл та креативних індустрій з досвідом роботи в зоні АТО.

  Мета проведення заходу: розгляд науково-практичних аспектів діяльності засобів масової інформації під час проведення АТО на сході України,  дослідження практичних засад та особливостей комунікації між органами військового управління та ЗМІ у площині цивільно-військових відносин, напрацювання пропозицій щодо новітніх підходів у реалізації завдань комунікаційно-контентної безпеки в процесі взаємодії органів військового управління зі ЗМІ, розробка рекомендацій щодо впровадження у навчальний процес підготовки майбутніх офіцерів сучасних стандартів комунікації з громадськістю (комунікаційно-контентних засад) в умовах ведення бойових дій.

  Представникам ЗМІ, які висвітлюватимуть зазначений захід, за довідками та АКРЕДИТАЦІЄЮ звертатися за телефоном (095) 314-07-85 (Олег Домбровський) або на електронну адресу: vvr_viknu1933@ukr.net.

  Зустріч журналістів — о 09:45 біля КПП Військового інституту Київського національного університету імені Тараса Шевченка за адресою: м. Київ, вул. Ковалевської Софії, 2 (заїзд з вул. Ломоносова, 81).

  Акредитація ОБОВ’ЯЗКОВА і триватиме до 20:00 08 червня 2016 року!

   

  Автор: МІНІСТЕРСТВО ОБОРОНИ УКРАЇНИ