• In English
 • 8 червня В'ячеслав Негода - у програмі "Тема: Країна" Українського радіо
  опубліковано 06 червня 2016

  06
  червня

  07:00

  понедiлок
  Додати в календар 2016-06-06 07:00:19 2020-10-26 01:11:13 Europe/Kiev 8 червня В'ячеслав Негода - у програмі "Тема: Країна" Українського радіо Event organizer. event@organizer.email

  8 червня 2016 року у програмі «Тема: Країна» Українського радіо візьме участь Перший заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства В’ячеслав Негода.

  У програмі мова піде про розвиток створених в 2015 році об’єднаних територіальних громад, їх підтримку з боку держави та про перспективи створення нових спроможних громад.

  Початок програми об 11:10.

  Також у програмі візьмуть участь Ростислав Замлинський, перший заступник голови Львівської обласної державної адміністрації та Сергій Попов, заступник голови Донецької обласної військово-цивільної адміністрації.

  Щотижнева програма «Тема: Країна» Українського радіо, яка присвячена актуальним питанням реформи місцевого самоврядування, децентралізації влади, виходить за організації Комунікативної групи при Центральному офісі реформ та за сприяння Швейцарсько-українського проекту «Підтримка децентралізації в Україні» DESPRO.

  Автор: МІНІСТЕРСТВО РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ, БУДІВНИЦТВА ТА ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ