• In English
 • 7 червня відбудеться урочиста церемонія підписання Міністром закордонних справ України та Послом Держави Ізраїль в Україні Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Держави Ізраїль про тимчасове працевлаштування українських працівників
  опубліковано 05 червня 2016

  05
  червня

  08:00

  неділя
  Додати в календар 2016-06-05 08:00:50 2020-04-03 05:29:07 Europe/Kiev 7 червня відбудеться урочиста церемонія підписання Міністром закордонних справ України та Послом Держави Ізраїль в Україні Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Держави Ізраїль про тимчасове працевлаштування українських працівників Event organizer. event@organizer.email

  7 червня 2016 о 12:00 в МЗС України відбудеться урочиста церемонія підписання Міністром закордонних справ України П.Клімкіним та Послом Держави Ізраїль в Україні Е.Бєлоцерковські Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Держави Ізраїль про тимчасове працевлаштування українських працівників в окремих галузях на ринку праці Держави Ізраїль та Імплементаційного протоколу А до неї (будівельна галузь).

  У заході також візьмуть участь Перший заступник Міністра соціальної політики України В.Шевченко та представник Державної служби зайнятості.

  Підписання Угоди надасть можливість визначити правові засади тимчасового працевлаштування українських працівників у Державі Ізраїль та їхнього соціального забезпечення під час роботи, а також сприятиме посиленню двостороннього співробітництва з Державою Ізраїль у сфері трудової міграції та мобільності працівників.

  Угода передбачає можливість підписання у подальшому Протоколів, що відкриватимуть ринок праці Ізраїлю для українських фахівців інших галузей.

  Прес-служба МЗС України оголошує акредитацію представників ЗМІ на висвітлення урочистої церемонії підписання Угоди.

  Телефони для акредитації: 238-15-76 та 238-17-20.

  Завершення акредитації: 7 червня о 10:00 год.

  Прибуття акредитованих представників ЗМІ – до 11:45 год.

  Місце проведення: МЗС України, Михайлівська пл., 1, 3 під’їзд.

  Увага! Для входу в будівлю МЗС України прохання мати при собі паспорт громадянина України та журналістське посвідчення.

   

  Автор: МІНІСТЕРСТВО ЗАКОРДОННИХ СПРАВ УКРАЇНИ