• In English
  • 4 червня Ігор Жданов візьме участь у святкуванні Олімпійського дня
    опубліковано 01 червня 2016

    01
    червня

    15:00

    середа
    Додати в календар 2016-06-01 15:00:00 2020-06-06 00:57:16 Europe/Kiev 4 червня Ігор Жданов візьме участь у святкуванні Олімпійського дня Event organizer. event@organizer.email

    4 червня у Києві буде проведений традиційний захід до річниці заснування Міжнародного Олімпійського Комітету – Олімпійський день.

    Організатори свята – Національний олімпійський комітет, Міністерство молоді та спорту, Київська міська державна адміністрація.

    Цього року «Олімпійський день на шляху до Ріо», який відбуватиметься незадовго до старту Ігор ХХХІ Олімпіади в Бразилії, призначає усім прихильникам здорового способу життя зустріч на території НСК «Олімпійський» у Києві.

    Учасників олімпійського свята та спортсменів привітають Міністр молоді та спорту Ігор Жданов, президент Національного Олімпійського комітету України Сергій Бубка.

    Початок офіційної частини – об 11:45.

    Як завжди учасників свята спорту чекає цікава програма – конкурси, вікторини, майстер-класи, міні-змагання та автограф сесія із олімпійцями.

    На всіх учасників чекатимуть традиційні легкоатлетичні забіги, оновлена зарядка під бразильські мотиви від призерки Олімпійських ігор з художньої гімнастики Анни Безсонової, конкурси, вікторини, зустрічі з Олімпійськими чемпіонами та медалістами Ігор, а ще олімпійські подарунки і багато позитиву й гарного настрою.

    Олімпійський день – це родинне свято спорту, де кожен знайде собі заняття до душі та зможе відчути себе справжнім олімпійцем!

     

     

    Автор: МІНІСТЕРСТВО МОЛОДІ ТА СПОРТУ УКРАЇНИ