• In English
 • 4 червня Ігор Жданов візьме участь у святкуванні Олімпійського дня
  опубліковано 01 червня 2016

  01
  червня

  15:00

  середа
  Додати в календар 2016-06-01 15:00:00 2020-08-13 11:41:29 Europe/Kiev 4 червня Ігор Жданов візьме участь у святкуванні Олімпійського дня Event organizer. event@organizer.email

  4 червня у Києві буде проведений традиційний захід до річниці заснування Міжнародного Олімпійського Комітету – Олімпійський день.

  Організатори свята – Національний олімпійський комітет, Міністерство молоді та спорту, Київська міська державна адміністрація.

  Цього року «Олімпійський день на шляху до Ріо», який відбуватиметься незадовго до старту Ігор ХХХІ Олімпіади в Бразилії, призначає усім прихильникам здорового способу життя зустріч на території НСК «Олімпійський» у Києві.

  Учасників олімпійського свята та спортсменів привітають Міністр молоді та спорту Ігор Жданов, президент Національного Олімпійського комітету України Сергій Бубка.

  Початок офіційної частини – об 11:45.

  Як завжди учасників свята спорту чекає цікава програма – конкурси, вікторини, майстер-класи, міні-змагання та автограф сесія із олімпійцями.

  На всіх учасників чекатимуть традиційні легкоатлетичні забіги, оновлена зарядка під бразильські мотиви від призерки Олімпійських ігор з художньої гімнастики Анни Безсонової, конкурси, вікторини, зустрічі з Олімпійськими чемпіонами та медалістами Ігор, а ще олімпійські подарунки і багато позитиву й гарного настрою.

  Олімпійський день – це родинне свято спорту, де кожен знайде собі заняття до душі та зможе відчути себе справжнім олімпійцем!

   

   

  Автор: МІНІСТЕРСТВО МОЛОДІ ТА СПОРТУ УКРАЇНИ