• In English
 • 1 червня відбудеться брифінг Остапа Семерака на тему "Електронні сервіси у сфері поводження з відходами. Старт проекту"
  опубліковано 31 травня 2016

  31
  травня

  16:13

  вiвторок
  Додати в календар 2016-05-31 16:13:25 2020-04-04 19:33:53 Europe/Kiev 1 червня відбудеться брифінг Остапа Семерака на тему "Електронні сервіси у сфері поводження з відходами. Старт проекту" Event organizer. event@organizer.email

   

   1 червня відбудеться брифінг Остапа Семерака на тему: «Електронні сервіси  у  сфері  поводження  з  відходами. Старт проекту»

  Міністр екології та природних ресурсів України презентує  пілотний електронний сервіс здійснення дозвільних процедур у сфері поводження з відходами.

  Запровадження Мінприроди спільно із Державним агентством з питань електронного урядування за підтримки Німецького товариства Міжнародне Співробітництво «GIZ»  електронного сервісу є першим кроком до  впровадження  елементів електронного урядування  в природоохоронній сфері.

  Завдяки запуску електронної  послуги  стартує  принципово новий рівень  якості обслуговування суб’єктів господарської діяльності. Відтепер подати декларацію про відходи можна  в он-лайн режимі  протягом  5-ти хвилин. Таке нововведення  зекономить час та унеможливить будь-які   корупційні ризики.

  Під час  брифінгу журналістам   буде продемонстровано процес  подання  декларації про відходи з використанням електронної системи.

  На брифінг запрошені:

  Олександр Риженко – голова Державного агентства з питань електронного урядування України

  Олексій Кубарь  - представник Німецького товариства Міжнародного Співробітництва «GIZ».

   

  Початок заходу: після завершення засідання Уряду

  Місце проведення: БУДИНОК УРЯДУ, вул. Грушевського, 12/2, 1-й під’їзд.

  Вхід тільки за паспортами.

  Акредитація ЗМІ здійснюється до 09:30 1 червня  за тел.: 256-63-24, або на e-mail: kirillova@kmu.gov.ua.

   

  Трансляція заходу: https://www.youtube.com/channel/UCdCV-F9cLvixQRHxj2sWX