• In English
 • 20 травня – урочистості з нагоди відзначення Дня науки за участю Міністра освіти і науки Лілії Гриневич
  опубліковано 18 травня 2016

  18
  травня

  13:00

  середа
  Додати в календар 2016-05-18 13:00:57 2020-07-12 04:11:06 Europe/Kiev 20 травня – урочистості з нагоди відзначення Дня науки за участю Міністра освіти і науки Лілії Гриневич Event organizer. event@organizer.email

  20 травня 2016 року за участю Міністра освіти і науки України відбудеться урочисте засідання з нагоди відзначення Дня науки – професійного свята науковців.

  У заході візьмуть участь заступник Міністра освіти і науки Максим Стріха, старший віце-президент корпорації Ельзевір з урядових питань Мішель Колман, дипломати акредитованих в Україні посольств, провідні вчені та науковці держави.

  Під час урочистого засідання відбудеться вручення дипломів лауреатам Премій Президента та Кабінету Міністрів України.

  У рамках святкових заходів премією Scopus Awards Ukraine вперше буде відзначено талановитих українських дослідників. Відзнаки лауреатам будуть вручені в номінаціях: «Найкращий університет», «Найкращий науковий журнал», «Колектив вчених, який досяг найкращих результатів без західних колаборацій», «Найкращий науковець без обмеження віку» і «Найкращий молодий учений». 

  Премію Scopus Awards Ukraine було започатковано Міністерством разом з компанією Elsevier, постачальником наукових, технічних і медичних інформаційних продуктів і послуг, зокрема, відомого продукту Scopus. Премія Scopus Awards Ukraine є свідченням визнання внеску української наукової спільноти у світовий науковий простір. 

  Місце проведення заходу: м. Київ, бульвар Т. Шевченка, 16; Міністерство освіти і науки України, 4-й поверх.

  Початок заходу: о 14:00.

   

  Автор: МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ