• In English
 • 11 травня в Центральному будинку офіцерів ЗС України відбудеться зустріч керівництва Міністерства оборони України з громадськістю
  опубліковано 04 травня 2016

  04
  травня

  08:00

  середа
  Додати в календар 2016-05-04 08:00:28 2020-02-29 12:53:45 Europe/Kiev 11 травня в Центральному будинку офіцерів ЗС України відбудеться зустріч керівництва Міністерства оборони України з громадськістю Event organizer. event@organizer.email

  11 травня у Центральному будинку офіцерів Збройних Сил України відбудеться зустріч керівництва Міністерства оборони України з громадськістю.

  Початок заходу: 15.00.

  Місце проведення: м. Київ, вул. Грушевського, 30/1, ауд. № 117

  У заході візьмуть участь представники департаменту воєнної політики та стратегічного планування, Департаменту кадрової політики Міністерства оборони України, Головного управління оборонного та мобілізаційного планування, Головного управління персоналу Генерального штабу Збройних Сил України, Головного управління морально-психологічного забезпечення ЗС України, а також Військової служби правопорядку у Збройних Силах України.

  Учасники заходу обговорять пропозиції щодо заходів з реалізації Програми діяльності Кабінету Міністрів України.

  Для участі у зустрічі запрошуються представники інститутів громадянського суспільства, Громадської ради при Міністерстві оборони України, засобів масової інформації, експерти.

  Реєстрація ЗМІ у фойє Центрального будинку офіцерів Збройних Сил України до 14.40 11 травня.

   

  Автор: МІНІСТЕРСТВО ОБОРОНИ УКРАЇНИ