• In English
 • 10 травня відбудеться передача функції реєстрації бізнесу та прав на нерухоме майно у Центрі надання адміністративних послуг м. Василькова
  опубліковано 03 травня 2016

  03
  травня

  12:00

  вiвторок
  Додати в календар 2016-05-03 12:00:53 2020-07-12 02:31:59 Europe/Kiev 10 травня відбудеться передача функції реєстрації бізнесу та прав на нерухоме майно у Центрі надання адміністративних послуг м. Василькова Event organizer. event@organizer.email

  У вівторок, 10 травня, Міністерство юстиції України презентує передачу функції реєстрації бізнесу та прав на нерухоме майно та їх обтяжень у Центрі надання адміністративних послуг м. Василькова Київської області.

  Учасники:

  -    Павло Петренко, Міністр юстиції України;

  -    Павло Мороз, заступник Міністра юстиції України;

  -    Лев Парцхаладзе, перший заступник голови Київської обласної державної адміністрації;

  -    Володимир Сабадаш, Васильківський міський голова.

  У заході візьмуть участь представники центральних та місцевих виконавчих органів влади, центрів надання адміністративних послуг.

  Час проведення:  13:30

  Місце проведення: м.Васильків, вул. Покровська (колишня вул.Луначарського), 5.

  Акредитація за телефоном: 271-17-62, 097-800-61-10 або за електронною адресою press@minjust.gov.ua

  Для представників ЗМІ організовано транспорт. Виїзд о 12:30 від будівлі Київської обласної державної адміністрації (біля парковки) за адресою: м. Київ, пл. Лесі Українки, 1.

   

   

  Нагадаємо, що з 1 травня Міністерство юстиції остаточно передало функції реєстрації бізнесу та прав на нерухоме майно та їх обтяжень органам місцевого самоврядування, акредитованим суб’єктам та нотаріусам.

  Відбулася децентралізація та передача великого фінансового ресурсу з Києва на місця. Як наслідок, кошти потрапляють у місцеві бюджети, а це – якісне поліпшення обслуговування громадян у сфері надання адміністративних послуг.

   

  Автор: МІНІСТЕРСТВО ЮСТИЦІЇ УКРАЇНИ