• In English
 • 27 квітня відбудеться ІІ Форум культурної дипломатії України
  опубліковано 23 квітня 2016

  23
  квітня

  17:00

  субота
  Додати в календар 2016-04-23 17:00:07 2020-04-09 17:58:50 Europe/Kiev 27 квітня відбудеться ІІ Форум культурної дипломатії України Event organizer. event@organizer.email

  27 квітня в приміщенні Дипломатичної академії України при МЗС України відбудеться ІІ Форум культурної дипломатії України, у роботі якого візьмуть участь заступник Міністра закордонних справ – керівник апарату Вадим Пристайко та Посол з особливих доручень МЗС України Дмитро Кулеба.

  Початок заходу: 10:00.

  Місце проведення: м. Київ, вул. Велика Житомирська, 2

  Форум є спільною ініціативою Міністерства закордонних справ України та київського офісу Інституту Кеннана.

  Під час Форуму представники Уряду, Верховної Ради України, громадські активісти та міжнародні експерти окреслять питання державної стратегії розвитку культурної та публічної дипломатії України. Київський офіс Інституту Кеннана та громадська організація “Глобал Юкрейніанз” представлять результати незалежного аудиту ефективності культурної дипломатії України впродовж 2014-2016 років, проаналізують шлях інтенсифікації державних і волонтерських зусиль в напрямку формування лідерського потенціалу України за кордоном. Учасники форуму напрацюють рекомендації щодо покращення культурної дипломатії України та виведення її на новий рівень ефективності та стратегічного планування.

  Захід організовано за фінансової підтримки Міжнародного фонду «Відродження» та Посольства США в Україні.

  Акредитація ЗМІ на урочисте відкриття заходу та подіумну дискусію: “Чи має Україна стратегію культурної дипломатії та хто є її рушійною силою?”

  Телефони для акредитації: 238-15-76 та 238-17-20. Завершення акредитації: 26 квітня о 18:00.

  Увага! Для входу в будівлю Дипломатичної академії прохання мати при собі паспорт громадянина України та журналістське посвідчення.

   

  Автор: МІНІСТЕРСТВО ЗАКОРДОННИХ СПРАВ УКРАЇНИ