• In English
  • 25 квітня Прем'єр-міністр України візьме участь у заходах з нагоди 30-ї річниці аварії на Чорнобильській АЕС
    опубліковано 23 квітня 2016

    23
    квітня

    16:21

    субота
    Додати в календар 2016-04-23 16:21:14 2025-03-26 04:46:22 Europe/Kiev 25 квітня Прем'єр-міністр України візьме участь у заходах з нагоди 30-ї річниці аварії на Чорнобильській АЕС Event organizer. event@organizer.email

    Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман візьме участь у заходах з нагоди 30-ї  річниці аварії на Чорнобильській атомній електростанції.

    У понеділок, 25 квітня, о 15:45 відбудеться зустріч Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана з Президентом Європейського банку реконструкції та розвитку Сума Чакрабарті.

    О 16:30 запланована участь Володимира Гройсмана у пленарному засіданні Конференції зі збору коштів до Рахунку ядерної безпеки для завершення будівництва сховища відпрацьованого ядерного палива (СВЯП-2).

    Захід пройде за участі Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадія Зубка, Надзвичайного і Повноважного Посла Японії в Україні Шігекі Сумі, Президента Європейського банку реконструкції та розвитку Сума Чакрабарті та Голови Асамблеї Рахунку ядерної безпеки Адріана Ван Дер Мейєра.

    Після закінчення пленарного засідання Конференції зі збору коштів до Рахунку ядерної безпеки о 17:30 члени президії проведуть спільний прес-брифінг.

    Представники ЗМІ запрошуються на прес-брифінг за результатами Конференції зі збору коштів до Рахунку ядерної безпеки.

    Місце проведення: готель Intercontinental, вул. Велика Житомирська 2а, зала "Золоті Ворота".

    Акредитація ЗМІ проводиться до 11:00 25 квітня за телефоном 044 277 1100, електронною адресою: usova@ebrd.com (Антон Усов).