• In English
 • 27 квітня Остап Семерак візьме участь у засіданні круглого столу "Екологічний стан та перспективи розвитку Чорнобильської зони відчуження"
  опубліковано 23 квітня 2016

  23
  квітня

  20:00

  субота
  Додати в календар 2016-04-23 20:00:56 2020-07-13 19:06:09 Europe/Kiev 27 квітня Остап Семерак візьме участь у засіданні круглого столу "Екологічний стан та перспективи розвитку Чорнобильської зони відчуження" Event organizer. event@organizer.email

  27 квітня Остап Семерак візьме участь у засіданні круглого столу до 30-ї річниці Чорнобиля «Екологічний стан та перспективи розвитку Чорнобильської зони відчуження», що проходитиме в рамках Міжнародного екологічного форуму «Довкілля для України».

  До участі в круглому столі запрошені Рибак І.П. - голова підкомітету з питань державного моніторингу навколишнього природного середовища Комітету Верховної Ради України з питань екологічної  політики, природокористування та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи, Петрук В.В.- голова Державного агентства України з управління зоною відчуження, Бондар О.І.- доктор біол. наук, професор,чл.-кор.  НААНУ, ректор Державної  екологічної  академії  післядипломної освіти та управління, а також представники  Національної академії аграрних наук України, профільних закладів науки і освіти, громадських організацій, фахівці та науковці заінтересованих організацій та установ.

   

  Початок заходу: о 14.30.

   

  Місце проведення: м. Київ, Броварський проспект 15, Міжнародний  виставковий центр, павільйон №1, Конференц-зал № 2.

  Акредитація ЗМІ проводиться за тел.: 050-952-47-40 та на e-mail: pressdei@ukr.net

  Автор: МІНІСТЕРСТВО ЕКОЛОГІЇ ТА ПРИРОДНИХ РЕСУРСІВ УКРАЇНИ