• In English
 • 26 квітня - круглий стіл "Співпраця установ природно-заповідного фонду та ЗМІ. Природоохоронна пропаганда - сучасний стан, проблеми та перспективи"
  опубліковано 23 квітня 2016

  23
  квітня

  15:00

  субота
  Додати в календар 2016-04-23 15:00:02 2020-05-31 07:26:19 Europe/Kiev 26 квітня - круглий стіл "Співпраця установ природно-заповідного фонду та ЗМІ. Природоохоронна пропаганда - сучасний стан, проблеми та перспективи" Event organizer. event@organizer.email

  26 квітня 2016 року в рамках Міжнародного екологічного форуму «Довкілля для України» відбудеться круглий стіл  «Співпраця установ природно-заповідного фонду та засобів масової інформації. Природоохоронна пропаганда - сучасний стан, проблеми та перспективи».

  Організатори заходу: Департамент заповідної справи Мінприроди України, Державної екологічної академії післядипломної освіти та управління ВГО "Національний екологічний центр України".

  В Україні створено 49 національних природних парків, 4 біосферних та 19 природних заповідників, розташованих по всіх регіонах України. Основними завданнями природоохоронних територій та об’єктів  природно-заповідного фонду є збереження біологічного різноманіття та популяризація екологічних знань. При цьому, нерідко місцеве населення, ресурсокористувачі та інші особи не завжди правильно розуміють призначення цих державних установ і вороже ставляться до них.

  Водночас природоохоронні території мало відомі більшості українців через брак інформації. Основною метою проведення круглого столу є налагодження співпраці між ЗМІ та установами природно-заповідного фонду України. 

  Організатори круглого столу планують спільно із мас-медіа та активістами громадських та волонтерських організацій обговорити можливості популяризації установами природно-заповідного фонду, а також надати допомогу у вирішенні їхніх проблем.

  Початок заходу: о 13.40

   

  Місце проведення: м. Київ, Броварський проспект 15, Міжнародний  виставковий центр, павільйон №1, Конференц-зал № 2.

  Акредитація ЗМІ: проводиться до 25 квітня 2016 року (18.00)

  за тел.:(097) 640-56-53 Прідун Анна та на e-mail: annapridun@gmail.com 

   

   

   

  Автор: МІНІСТЕРСТВО ЕКОЛОГІЇ ТА ПРИРОДНИХ РЕСУРСІВ УКРАЇНИ