• In English
 • 9 квітня - Перший заступник Міністра освіти і науки Інна Совсун зустрінеться з учасниками Всеукраїнської науково-практичної студентської конференції "Модель ООН 2016"
  опубліковано 07 квітня 2016

  07
  квітня

  11:00

  четвер
  Додати в календар 2016-04-07 11:00:03 2020-09-21 23:35:43 Europe/Kiev 9 квітня - Перший заступник Міністра освіти і науки Інна Совсун зустрінеться з учасниками Всеукраїнської науково-практичної студентської конференції "Модель ООН 2016" Event organizer. event@organizer.email

  9-10 квітня 2016 року за підтримки Міністерства освіти і науки України та Представництва ООН в Україні відбудеться Всеукраїнська науково-практична студентська конференція «Модель ООН 2016», у якій візьме участь Перший заступник Міністра освіти і науки Інна Совсун.

  Вона розповість студентам про роботу Міністерства освіти і науки з розвитку студентського самоврядування та відповість на запитання учасників конференції.

  Також під час заходу начальник управління міжнародного співробітництва та європейської інтеграції МОН України Ганна Новосад презентує основні напрями роботи Міністерства у частині міжнародної освітньої політики.

  Модель Організація Об’єднаних Націй - студентська конференція, у якій імітується засідання різних органів систем ООН, учасники якої виступають у ролі дипломатів і представляють різні країни, беруть участь в обговоренні поточних питань, котрі стоять на порядку денному ООН.

  Учасники матимуть нагоду висловити власну думку з приводу найактуальніших проблем світу та відчути себе у ролі делегата певної держави.

  Метою гри є отримання студентами сучасної інформації та практичних навичок у частині реалізації економічної, соціальної, бюджетної, освітньої, культурної, військової політик кожної країни світу.

  Місце проведення: конференц-зал КНЕУ імені В. Гетьмана, проспект Перемоги 54/1.

  Початок заходу: 11:00. Урочиста частина триватиме з 11:00 до 12:30.

   

  Автор: МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ