• In English
 • 31 березня - прес-конференція, присвячена обранню представника України віце-президентом CIGEPS
  опубліковано 30 березня 2016

  30
  березня

  08:00

  середа
  Додати в календар 2016-03-30 08:00:24 2020-04-04 13:50:33 Europe/Kiev 31 березня - прес-конференція, присвячена обранню представника України віце-президентом CIGEPS Event organizer. event@organizer.email

  31 березня 2016 року відбудеться прес-конференція, присвячена обранню - вперше за всю історію незалежності України - представника України Миколу Мовчана віце-президентом Міжурядового комітету ЮНЕСКО з питань фізичного виховання та спорту (CIGEPS).

  Початок заходу: 12:00.

  Місце проведення: ІА Укрінформ (вул. Б.Хмельницького 8/16).

  Крім того, темами прес-конференції будуть українсько-литовське співробітництво в ЮНЕСКО та інших міжнародних організаціях; співпраця у сферах молодіжної політики, фізичної культури і спорту; 25-та річниця встановлення дипломатичних відносин між Україною та Литвою; Угода щодо обміну молоддю між Україною та Литовською Республікою; заходи Посольства Литовської Республіки в Україні в 2016 році, зокрема Всеукраїнський конкурс есе "Я - європеєць", щорічний Українсько-литовський дитячо-юнацький шаховий турнір та інші заходи; відзначення Міжнародного Дня Спорту за Розвиток та Мир (6 квітня).

  Учасники прес-конференції:

  Микола Мовчан – заступник Міністра молоді та спорту України з питань європейської інтеграції, заступник Голови Національної Комісії України у справах ЮНЕСКО, віце-президент Міжурядового комітету Юнеско з питань фізичного виховання та спорту (CIGEPS).

  Марюс Януконіс – Надзвичайний і Повноважний Посол Литовської Республіки в Україні.

  Довідково

  26 лютого 2016 р. у м. Монако (Князівство Монако) відбулася чергова сесія Міжурядового комітету ЮНЕСКО з питань фізичного виховання та спорту (CIGEPS), у ході якої представника України - М.П.Мовчана було обрано віце-президентом цього комітету.

   

  Автор: МІНІСТЕРСТВО МОЛОДІ ТА СПОРТУ УКРАЇНИ