• In English
 • 30 березня відбудеться бізнес-форум Нідерланди - Україна
  опубліковано 30 березня 2016

  30
  березня

  13:02

  середа
  Додати в календар 2016-03-30 13:02:18 2020-07-05 01:27:19 Europe/Kiev 30 березня відбудеться бізнес-форум Нідерланди - Україна Event organizer. event@organizer.email

  У середу, 30 березня 2016 року, в місті Нутдорп (Нідерланди) розпочне роботу бізнес-форум Нідерланди – Україна, за участю урядових та бізнес кіл обох країн.

  Понад 300 представників бізнесу та Уряду з обох сторін зберуться, щоб обговорити питання двосторонньої співпраці у сфері енергоефективності, транспорту та інфраструктури, IT та інжинірингу, а також в агропромисловому секторі. Порядок денний форуму також містить питання перспектив і можливостей для інвестицій в Україну.

  Українська делегація під головуванням Міністра фінансів України Наталії Яресько, буде представлена у складі: Міністра аграрної політики та продовольства України Олексія Павленка, заступника Глави Адміністрації Президента України Дмитра Шимківа, Першого заступника Міністра економічного розвитку і торгівлі України Юлії Ковалів, заступника Міністра економічного розвитку і торгівлі України – Торгового представника України Наталії Микольської, заступника Міністра інфраструктури України Юрія Васькова та інші.

  З голландської сторони захід відвідають Міністр з питань зовнішньої торгівлі та розвитку співробітництва Ліліан Плумен, директор департаменту агроекономіки Міністерства економіки Нідерландів Ханс Хоогевеен, член правління команди енергоринку і інновацій Міністерства економіки Нідерландів Meрей Вагенаар.

  Он-лайн трансляція форуму буде доступна у режимі реального часу з 11:30 за Київським часом за посиланням:

  https://www.youtube.com/channel/UCdCV-F9cLvixQRHxj2sWXMw/feed?activity_view=6