• In English
 • 25 березня Віце-прем'єр-міністр Геннадій Зубко відвідає Тернопільську область з робочою поїздкою
  опубліковано 24 березня 2016

  24
  березня

  16:34

  четвер
  Додати в календар 2016-03-24 16:34:41 2020-11-26 08:30:40 Europe/Kiev 25 березня Віце-прем'єр-міністр Геннадій Зубко відвідає Тернопільську область з робочою поїздкою Event organizer. event@organizer.email

  25 березня Віце-прем’єр-міністрМіністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадій Зубко відвідає з робочою поїздкою Тернопільську область.

  У рамках візиту Віце-прем’єр-міністр візьме участь у відкритті Тернопільського перинатального центру «Мати і дитина»; у заходах з нагоди відзначення другої річниці з часу створення Національної гвардії України та у засіданні Ради регіонального розвитку Тернопільської області за участю голів районних державних адміністрацій, голів районних рад, міських голів міст обласного та районного значення, сільських, селищних, міських голів об’єднаних територіальних громад.

  Також відбудеться підписання Меморандуму з передачі функцій архітектурно-будівельного контролю та дозвільних процедур Державної архітектурно-будівельної інспекції України Тернопільській міській раді та ознайомлення з інфраструктурою та стратегією розвитку об’єднаної територіальної громади (Тернопільський район, с. Великі Гаї).

  Запрошуємо представників ЗМІ до участі.

  Акредитація за телефоном: 068-029-72-60.