• In English
 • 24 березня у Києві проаналізують досвід цивільно-військового співробітництва Генштабу ЗС України в районі проведення антитерористичної операції
  опубліковано 22 березня 2016

  22
  березня

  09:00

  вiвторок
  Додати в календар 2016-03-22 09:00:04 2020-05-27 02:35:33 Europe/Kiev 24 березня у Києві проаналізують досвід цивільно-військового співробітництва Генштабу ЗС України в районі проведення антитерористичної операції Event organizer. event@organizer.email

  24 березня на базі Національного університету «Києво-Могилянська Академія» розпочнеться міжнародна конференція «Цивільно-військове співробітництво в Україні: проблеми і перспективи в контексті конфлікту на Донбасі».

  У заході планується участь керівництва Генерального штабу Збройних Сил України. До участі у конференції запрошені провідні військові експерти у сфері цивільно-військового співробітництва країн-членів НАТО (США, Італійської Республіки, Федеративної Республіки Німеччина, Республіки Польща та ін.), представники міжнародних та неурядових організацій, які діють в Україні, силових відомств та громадських організацій.

  Метою заходу є підбиття підсумків та здійснення іноземними фахівцями й міжнародними експертами аналізу діяльності Управління цивільно-військового співробітництва Генерального штабу ЗС України (СІМІС) за перший рік функціонування. Учасники конференції розглянуть проблемні питання в роботі фахівців СІМІС в районі проведення антитерористичної операції на території Донецької та Луганської областей, а також обговорять плани подальшої діяльності.

  Початок конференції – о 09.00.

  Місце проведення: Конгрегаційна зала Національного університету «Києво-Могилянська Академія» (м. Київ, вул. Григорія Сковороди, 2).

  Акредитація представників ЗМІ та довідки за телефоном: (067) 252-25-43. Контактна особа – Оксана Баношенко.

   

  Автор: МІНІСТЕРСТВО ОБОРОНИ УКРАЇНИ