• In English
 • 23 березня в Івано-Франківську відбудеться міжнародний семінар-тренінг "Участь у програмі ЄС "Креативна Європа"
  опубліковано 18 березня 2016

  18
  березня

  09:40

  п'ятниця
  Додати в календар 2016-03-18 09:40:37 2020-10-26 00:47:55 Europe/Kiev 23 березня в Івано-Франківську відбудеться міжнародний семінар-тренінг "Участь у програмі ЄС "Креативна Європа" Event organizer. event@organizer.email

  23 березня в Івано-Франківську відбудеться міжнародний семінар-тренінг для українських організацій західного регіону, які працюють у сфері культури і креативних індустрій. Мета проведення — надати інформацію про нові можливості та умови участі українських організацій у програмі Європейського Союзу «Креативна Європа».

  Перед українською аудиторією виступлять керівники національних бюро програми «Креативна Європа» в Литовській Республіці Егле Делтувайте та Великій Британії Крістоф Янковські, представник Британської Ради в Україні Пабло Росселло,  а також експерт програми ЄС – Східного партнерства «Культура і креативність» Анастасія Нуржинська.

  Семінар проводиться Міністерством культури України спільно з Івано-Франківською облдержадміністрацією, Українським центром культурних досліджень за участю програми ЄС – Східного партнерства «Культура і креативність». Це перший з циклу запланованих на 2016 рік семінар-тренінгів, наступні відбудуться у центральному, південному та східному регіонах.

  23 березня з 10:00 на сайті Міністерства культури України триватиме он-лайн-трансляція семінару-тренінгу.

   

  Автор: МІНІСТЕРСТВО КУЛЬТУРИ УКРАЇНИ