• In English
 • 21 березня - круглий стіл з міжнародною участю "Трансплантація в Україні: шляхи подолання перешкод"
  опубліковано 18 березня 2016

  18
  березня

  08:00

  п'ятниця
  Додати в календар 2016-03-18 08:00:48 2020-04-10 00:45:02 Europe/Kiev 21 березня - круглий стіл з міжнародною участю "Трансплантація в Україні: шляхи подолання перешкод" Event organizer. event@organizer.email

  21 березня 2016 року у МОЗ України відбудеться круглий стіл з міжнародною участю "Трансплантація в Україні: шляхи подолання перешкод".

  Організатори заходу: МОЗ України, Громадська Рада при МОЗ України, ВГО "Асоціація хворих на легеневу гіпертензію".

  Початок заходу: 14:00.

  Мета проведення круглого столу – визначити коло проблем, що на сьогодні заважають розвитку трансплантації в Україні та знайти ті складові, робота над якими допоможе піднятися цій галузі в охороні здоров'я. Визначатимуться законодавчий, економічний, технологічний, соціально-психологічний та інші аспекти побудови трансплантології в Україні.

  Зокрема, під час круглого столу планують:

  – опрацювати стратегію поетапного розвитку транспланталогії в Україні;

  – визначити заходи для визнання трансплантації органів та тканин пріоритетним направленням державної політики у сфері охорони здоров'я та євро-інтеграційних процесах регулювання державної діяльності;

  – розробити засади для державної цільової програми.

  До участі запрошені Міністр охорони здоров'я України Олександр Квіташвілі, заступник Міністра Олександра Павленко, депутати Верховної Ради України, провідні спеціалісти та експерти дотичних галузей, представники провідних медичних закладів, громадськість.

  Реєстрація до участі в роботі круглого столу обов'язкова! Надіслати заявки до участі потрібно заздалегідь за ел.адресамиhrom_rada@ukr.net   та oksana@pha.org.ua  одночасно.

  Акредитація представників ЗМІ на захід обов'язкова! Тел.: 050 311 59 21, Оксана Александрова.

   

  Автор: МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я УКРАЇНИ